1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 69. bölüm nefesleri kesecek!
Paramparça 69. bölüm nefesleri kesecek!

Paramparça 69. bölüm nefesleri kesecek!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 69. bölüm fragmanı yayınlanan Paramparça'da sürpriz gelişmeler yaşanıyor. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Paramparça 69. yeni bölüm fragmanı...

A+A-

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay gibi başarılı isimlerin rol aldığı Paramparça izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. 69. bölüm fragmanı yayınlanan beğeniyle takip edilen dizi Paramparça'nın yapımcılığını Endemol Türkiye yapıyor. İşte son yayınlanan 69. bölüm fragmanıyla ve detaylarıyla Paramparça...

PARAMPARÇA 69. BÖLÜM FRAGMANI

 


SEN DE OYUNUN PARÇASISIN
 
Ayşe’nin beraber olduğu kişinin Cihan olduğunu öğrenen ve öfkeden gözü dönen Harun soluğu çiftin tatil yaptığı otelde alır. Ayşe’nin bunca zamandır ‘Ağabeyim’ diye bahsettiği kişinin Harun olduğunu öğrenmek Cihan için büyük bir şoktur. Cihan her şeyin bir tuzak, Ayşe’nin de bu tuzağın bir parçası olduğuna inanır. 
 
AYŞE NE YAPACAK? 
 
Harun ve Maide için de durum farklı değildir. Onlar da Cihan’ın Ayşe ile, Harun’dan intikam almak için planlı bir şekilde birlikte olduğunu düşünür. Her ikisi de Ayşe’ye, Cihan’ı hayatından çıkarmasını söyler. Ayşe tam anlamıyla iki ateş arasında kalır. 
 
DEMİR ALAZ KAÇIRILIYOR
 
Annesinin rahatsızlığını öğrenen Dilara apar topar Amerika’ya gider. Dilara’nın evde olmadığını öğrenen Harun, oğlu Demir Alaz’ın yalıda kalmasına müsaade etmez. Tek çözüm yolu bulur, o da bebeği kaçırmak! Cihan ise artık ne ile nasıl başa çıkacağını şaşırmıştır. Ozan’ı akıl hastanesinde bulan Cihan yıkılır. 
 
Yayın Günü: 6 Haziran  Pazartesi
Yayın Saati: 20.00 
 
--2204641.jpeg
 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Maide hislerinin peşinde!
 
Sahte rapor düzenleterek Ozan’ı akıl hastanesine kapattıran Rahmi Bey, Cihan’ı da Ozan’ın tatilde olduğuna inandırır. Maide Hanım, Candan’ı kullanarak Ozan’ın hisselerini satın almanın peşindedir. 

Arena sürprizi
 
Hastalanan Demir Alaz’ı apar topar hastaneye götüren Dilara en çaresiz anında yanında olan Harun’u affeder. Cihan da Ayşe’ye kendisini affettirmek için çabalar. Cihan’ın Ayşe’ye yaptığı büyük sürpriz ikili arasındaki buzları eritir. 
 
Fotoğraf Şoku
 
Dilara ile barıştığı için çok mutlu olan Harun, Maide Hanım’a müjdeyi vermek için eve gider. Tam bu sırada bilgisayarda gördükleri bir fotoğraf her ikisinin de taş kesilmesine sebep olur. 

HABERE YORUM KAT