1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 68. bölümde büyük sürpriz!
Paramparça 68. bölümde büyük sürpriz!

Paramparça 68. bölümde büyük sürpriz!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 68. bölüm fragmanı yayınlanan Paramparça'da büyük bir sürpriz gerçekleşecek. İşte merak edilen soruların yanıtları ve Paramparça 68. bölüm fragmanı...

A+A-

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay ve Ahu Yağtu gibi isimlerin rol aldığı dizi Paramparça yoluna dolu dizgin devam ediyor. 68. bölüm fragmanı yayınlanan Paramparça'nın yapımcılığını Endemol Türkiye üstleniyor. Paramparça Pazartesi akşamları saat 20:00'de Star Tv ekranlarında yayınlanıyor...

PARAMPARÇA 68. BÖLÜM FRAGMANI


Maide hislerinin peşinde!

Sahte rapor düzenleterek Ozan’ı akıl hastanesine kapattıran Rahmi Bey, Cihan’ı da Ozan’ın tatilde olduğuna inandırır. Maide Hanım, Candan’ı kullanarak Ozan’ın hisselerini satın almanın peşindedir. 
 
Arena sürprizi

Hastalanan Demir Alaz’ı apar topar hastaneye götüren Dilara en çaresiz anında yanında olan Harun’u affeder. Cihan da Ayşe’ye kendisini affettirmek için çabalar. Cihan’ın Ayşe’ye yaptığı büyük sürpriz ikili arasındaki buzları eritir. 
 
Fotoğraf Şoku

Dilara ile barıştığı için çok mutlu olan Harun, Maide Hanım’a müjdeyi vermek için eve gider. Tam bu sırada bilgisayarda gördükleri bir fotoğraf her ikisinin de taş kesilmesine sebep olur. 
 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Araları Bozuluyor

Cihan ile gittiği restoranda Harun’u karşısında gören Ayşe, Cihan’ı apar topar oradan çıkartır. Son anda Ayşe’yi fark eden Harun peşlerinden çıkar. Bu olay, Ayşe’yle Cihan’ın arasını açar.  
 
Ozan intikam alıyor

Dilara şirket hisselerini yönetsin diye Ozan’a vekalet verince işler çığrından çıkar. Ailesinden intikam almak isteyen Ozan, devreye bir kez daha Candan’ı sokar. Ancak başına geleceklerden habersizdir…
 
Yalan Rüzgarı

Sevinç’e tüm gerçekleri anlatmaya karar veren Özkan, aldığı bir haberle yalanını sürdürmeye karar verir. Ne Özkan ne de Sevinç, Keriman’ın etrafta olduğunun farkında değildir. 
 
Ayşe'nin pişmanlığı
Maide ise yıllar sonra çıkıp gelen Hatice’ye yeniden ortadan kaybolması için para teklif eder. Ayşe, Cihan ile arasını düzeltmek için Cihan’a sürpriz doğum günü düzenler. Pek tabii bu doğum gününe Cihan’ın can düşmanı Harun da davetlidir… Ayşe bu doğum gününü düzenlediği için bin pişman olur. 

HABERE YORUM KAT