1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 67. bölüm fragmanı yayında!
Paramparça 67. bölüm fragmanı yayında!

Paramparça 67. bölüm fragmanı yayında!

Star Tv'de yayınlanan sevilen dizi Paramparça 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Paramparça 67. yeni bölüm fragmanında şoke eden sahneler izleyenleri ekrana kilitleyecek.

A+A-

Star Tv ekranında yayınlanan sevilen dizi Paramparça 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen yapımcıığını Endemol Shine Türkiye'nin yaptığı başrollerinde Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Ahu Yağtu, Nursel Kösei Alina Boz gibi isimlerin yer aldığı Paramparça 67. yeni bölüm fragmanı ile 23 Mayıs Pazartesi saat 20:00'da Star Tv ekranında...

PARAMPARÇA 67. YENİ BÖLÜM ÖZETİ
 
Araları Bozuluyor
 
Cihan ile gittiği restoranda Harun’u karşısında gören Ayşe, Cihan’ı apar topar oradan çıkartır. Son anda Ayşe’yi fark eden Harun peşlerinden çıkar. Bu olay, Ayşe’yle Cihan’ın arasını açar.  

Paramparça 67. bölüm fragmanı
 

 
Ozan intikam alıyor
 
Dilara şirket hisselerini yönetsin diye Ozan’a vekalet verince işler çığrından çıkar. Ailesinden intikam almak isteyen Ozan, devreye bir kez daha Candan’ı sokar. Ancak başına geleceklerden habersizdir…
 
Yalan Rüzgarı
 
Sevinç’e tüm gerçekleri anlatmaya karar veren Özkan, aldığı bir haberle yalanını sürdürmeye karar verir. Ne Özkan ne de Sevinç, Keriman’ın etrafta olduğunun farkında değildir. 

 --2177137.jpeg
Ayşe'nin pişmanlığı
 
Maide ise yıllar sonra çıkıp gelen Hatice’ye yeniden ortadan kaybolması için para teklif eder. Ayşe, Cihan ile arasını düzeltmek için Cihan’a sürpriz doğum günü düzenler. Pek tabii bu doğum gününe Cihan’ın can düşmanı Harun da davetlidir… Ayşe bu doğum gününü düzenlediği için bin pişman olur. 
 
Yayın Günü: 23  Mayıs  Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

HABERE YORUM KAT