1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 62.bölümde intikam yemini!
Paramparça 62.bölümde intikam yemini!

Paramparça 62.bölümde intikam yemini!

Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Paramparça bu hafta şok olaylara sahne olacak. 62.bölüm fragmanı yayınlanan Paramparça yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek. İşte son yayınlanan Paramparça yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar...

A+A-

Ekranaların ilgi ile takip edilen dizisi Paramparça yine bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İzleyiciler tarafından soluk soluğa izlenecek olan Paramparça'da sürpriz gelişmelere sahne olacak. Bakalım Paramparça yeni bölüm fragmanı bize hangi ipuçlarını sunuyor?

PARAMPARÇA 62.BÖLÜM FRAGMANI AYŞE’NİN EVİNDE CİHAN’A BÜYÜK ŞOK

Hazal’ın, Ayşe’nin hastası olduğunu öğrenen Maide Hanım, Ayşe’nin Cihan ile tanışıklığını sorgular. Ayşe’ye sürpriz yapmak için habersizce evine giden Cihan ise gördüğü manzara ile şoka girer çünkü evde Ayşe’den başka hiç ummadığı biri daha vardır. 
 
BURHAN’IN İNTİKAM YEMİNİ  
 
Deniz, yıllar sonra kavuştuğu babası Burhan’a Rahmi Bey’in yaptıklarını anlatır. Rahmi Bey’den intikam almak isteyen Burhan, onunla tanışıklık kurmanın bir yolunu bulur. Patronluğa iyice adapte olan Deniz, Cansu’nun artık kendisini sevmediğini düşünmekte ve kalbini taşlaştırmaktadır. 
 
MAİDE HANIM, KAFA KARIŞTIRIYOR
 
Harun, Dilara’yı her şeyi geride bırakıp kendisiyle yeni bir hayat kurması için ikna etmeye çalışır. Dilara kesin kararını vermek zorundadır. Maide Hanım, Dilara’nın Harun’u oyaladığına emindir. Harun buna ihtimal vermezken, gördüğü bir fotoğraf ile herkes için her şey değişir. 
 

 --2112991.jpeg
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Cihan, Ayşe'ye Harun'u anlatıyor!
 

Ayşe’nin evine giden Cihan, duygularını itiraf eder ve geçmişten gelen bir düşmanının başına ne işler açtığını anlatır. Ayşe, Cihan’ı hayretle dinlerken, bahsedilen kişinin Harun olduğunun farkında değildir. 
 
 
O benim oğlum!
 
Harun ile yeniden bir araya gelen Dilara, Harun’un oğlunu görme isteğine daha fazla karşı koyamaz ve Harun ile buluşur. Kendi oğluna Cihan’ın babalık yapıyor olmasından öfkelenen Harun’un korkutucu planları vardır. 
 
Ozan, Maide hanım'ın hedefinde 
 
Maide Hanım, Cihan’a zarar vermek için Ozan’ı kullanır. Öte yandan, Deniz’in babası Burhan da artık Gürpınarlar’ın düşmanıdır. Ev hapsi süren Hazal’ın evde olmadığını ortaya çıkaran Cansu, Hazal’ın zekasını hafife almıştır...
 
Yayın Günü: 18 Nisan Pazartesi
Yayın Saati: 20.00 

HABERE YORUM KAT