1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 59. bölümünde ortalık çok karışacak!
Paramparça 59. bölümünde ortalık çok karışacak!

Paramparça 59. bölümünde ortalık çok karışacak!

Paramparça dizisi 59. bölüm izleyiciyle buluşuyor. Heyecanın dorukta olduğu Paramparça dizisinin bu akşam ekrana gelen 59. yeni bölümünde şok gelişmeler yaşanıyor. Dizide bu hafta ortalık çok karışıyor. İşte Paramparça 59. yeni bölüm ve detayları...

A+A-

Paramparça dizisinin yeni bölümünde Harun Dilara’nın çocuğunu doğurduğunu öğrenince çılgına dönüyor. Hazal’ın hain planı karşısında Cansu ne yapıyor? Paramparça yeni  bölümde Harun bebeğin babasının kendisi olduğunu öğreniyor. Candan Dilara’yı öldürmeye teşebbüs ediyor. Peki Dilara’ya ne olacak?

PARAMPARÇA 59. BÖLÜM FRAGMANI


PARAMPARÇA 59. BÖLÜM  ÖZETİ

DENİZ GEÇMİŞİYLE YÜZLEŞİYOR


Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. Annesinin ölümünden Rahmi Bey’i sorumlu tutan Deniz, hesap sormak için yalıya gider ve bu süreçte annesinin geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Cihan ise Hazal’ın kötülüklerini daha fazla alttan almamaya karar verir. Demir’e bakıcı olarak yalıya gelen Sevinç artık, Hazal’ın suç ortağıdır. 

HARUN, BEBEĞİN DOĞUMUNU ÖĞRENİYOR


Dilara’nın doğumunu Maide Hanım’dan öğrenen Harun, Demir’in kendi çocuğu olduğuna emindir. Maide Hanım, vakıf bahanesiyle yalıya gider ve bebeğe ait bir eşyayı gizlice alır. Dilara’dan bir şans daha istemeye kararlı olan Harun, Dilara ile yüz yüze gelmenin bir yolunu bulur ancak, Candan bu buluşmaya izin vermeyecektir. 

Yayın Günü: 28 Mart Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

PARAMPARÇA’DA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Dilara, oğlu Demir’i kucağına alırken, Cihan, Harun’un bebeğine babalık yapmanın burukluğunu yaşar. Ozan ise bebeği asla kabullenmez. Rahmi Bey, Cihan’a Deniz’in yalıya gelip paraları suratına fırlatmasının nedenini anlatır ve Deniz’in annesi Nergis ile ilgili bildiği tüm gerçekleri Cihan’a açıklar. Ozan ise  Cihan’ın Zeynep’i kendisinden uzak tutmak için yüklüce bir para verdiğini öğrenir.

HAZAL’IN HEDİYESİ


Hazal, terapisti Ayşe’yi görmeye kliniğe gider. Aynı dakikalarda Harun da Ayşe’yi ziyaret için kliniktedir. Hazal, Cansu ve Deniz’i ayırmaya kararlıdır. fırsat ise ayağına gelir. 18’inci doğum günü için Ece Seçkin’in sahneye çıktığı ihtişamlı bir parti veren Hazal, Cansu için hayat boyu unutamayacağı bir hediye planlamıştır…

HABERE YORUM KAT