1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 59. bölüde şok üstüne şok yaşanıyor!
Paramparça 59. bölüde şok üstüne şok yaşanıyor!

Paramparça 59. bölüde şok üstüne şok yaşanıyor!

Pazartesi günü ekrana gelecek olan Paramparça yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Merakla beklenen Paramparça 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir.

A+A-

Yapımını Endemol-Gökhan Tatarer ve H. Hakan Eren’in,dramalar direktörlüğünü Hülya Vural’ın, senaryosunu Yıldız Tunç, Murat Lütfü ve Metin Ali’nin kaleme aldığı Paramparça pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Cemal Hünal, Tolga Tekin ve Nursel Köse’nin başrolleri paylaştığı diziyi Cevdet Mercan yönetiyor.

PARAMPARÇA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. Annesinin ölümünden Rahmi Bey’i sorumlu tutan Deniz, hesap sormak için yalıya gider ve bu süreçte annesinin geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Cihan ise Hazal’ın kötülüklerini daha fazla alttan almamaya karar verir. Demir’e bakıcı olarak yalıya gelen Sevinç artık, Hazal’ın suç ortağıdır. 

Dilara’nın doğumunu Maide Hanım’dan öğrenen Harun, Demir’in kendi çocuğu olduğuna emindir. Maide Hanım, vakıf bahanesiyle yalıya gider ve bebeğe ait bir eşyayı gizlice alır. Dilara’dan bir şans daha istemeye kararlı olan Harun, Dilara ile yüz yüze gelmenin bir yolunu bulur ancak, Candan bu buluşmaya izin vermeyecektir. 

Yayın Günü: 28 Mart Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

PARAMPARÇA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

OZAN BEBEĞİ İSTEMİYOR 

Dilara, oğlu Demir’i kucağına alırken, Cihan, Harun’un bebeğine babalık yapmanın burukluğunu yaşar. Ozan ise bebeği asla kabullenmez. Rahmi Bey, Cihan’a Deniz’in yalıya gelip paraları suratına fırlatmasının nedenini anlatır ve Deniz’in annesi Nergis ile ilgili bildiği tüm gerçekleri Cihan’a açıklar. Ozan ise  Cihan’ın Zeynep’i kendisinden uzak tutmak için yüklüce bir para verdiğini öğrenir. 

HAZAL’IN HEDİYESİ 

Hazal, terapisti Ayşe’yi görmeye kliniğe gider. Aynı dakikalarda Harun da Ayşe’yi ziyaret için kliniktedir. Hazal, Cansu ve Deniz’i ayırmaya kararlıdır. fırsat ise ayağına gelir. 18’inci doğum günü için Ece Seçkin’in sahneye çıktığı ihtişamlı bir parti veren Hazal, Cansu için hayat boyu unutamayacağı bir hediye planlamıştır... 

HABERE YORUM KAT