1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 53. bölümde şok evlilik kararı!
Paramparça 53. bölümde şok evlilik kararı!

Paramparça 53. bölümde şok evlilik kararı!

Star Tv ekranının sevilen dizisi Paramparça 53. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

 Bu akşam ekrana gelecek olan Paramparça 53. bölüm fragmanı ile nefesleri kesecek. Cihan yarasına tuz basacak ve Dilara ile evlenme kararı alacak. Paramparça 53. bölüm fragmanı ile izleyenleri ekrana bağlayacak. Paramparça 53. bölüm fragmanı ve tüm detayları.

Pazartesi akiamlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Paramparça 53. bölüm fragmanında Harun'un ablası olarak diziye katılacak olan Hümeyra diziye yeni bir soluk getirecek. Paramparça bu akşam izleyenleri ekrana kiltleyecek.
 
PARAMPARÇA 53. BÖLÜM ÖZETİ
 
HARUN YA ÖĞRENİRSE?
 
Dilara’nın hamile olduğunu öğrenen Ozan için ok yaydan çıkar. En büyük düşmanları Harun’un çocuğunu kardeş olarak kabullenmeye hiç niyeti yoktur. Bu bebekle birlikte hem çocuklarını hem de saygınlığını kaybetmekten korkan Dilara’nın bir diğer kabusu da Harun’dur. Harun ya Dilara’nın kendi çocuğuna hamile olduğunu öğrenirse? 
 


ACISINI KALBİNE GÖMÜYOR
 
Bir yanda Gülseren’i kaybetmenin acısıyla kavrulan Cihan diğer yanda ailesini bir arada tutabilme çabası içindedir. Şimdi acısını kalbine gömüp ailesinin yanında olma zamanıdır. Cihan hiç kimsenin, Dilara’nın bile tahmin edemeyeceği bir teklifte bulunur. 
 
RAHMİ VE DENİZ HESAPLAŞIYOR
 
Cansu’yu kaybetmeyi içine sindiremeyen Deniz, Rahmi Bey’in sert tepkisinin sebebini öğrenmeyi kafasına koyar. İkili arasındaki yüzleşme can yakıcı olacaktır... Öte yandan Harun, halası Maide’ye gider ve ona ihtiyacı olduğunu söyler. 
 
Yayın Günü: 15 Şubat Pazartesi
Yayın Saati: 20.00 
 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
SİLAHLAR PATLIYOR, BİRİ VURULUYOR!

 
Bir yanda Harun’un tuttuğu kiralık katil, öte yanda Zeynep’in eski kocası Bülent, Gülseren ve Cihan’ın düğününü kana bulamak için törenin yapıldığı yerdedir. 
Silahlardan biri Cihan’a diğeri Ozan’a çevrilmiştir. Cihan ve Gülseren bu en mutlu günlerinde tebrikleri kabul ederken bir anda silah patlar. O karmaşa içinde vurulan, herkesi şoke edecek bir isimdir...
 
BİR RÜYAYDI…
 
Cihan ve Ozan için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Gürpınar’lar matemdedir...
Tıpkı Gülseren’in de söylediği gibi, yaşanan her şeyin bir rüya olmasını çok isterler fakat maalesef gerçektir...
 
 
 
 
 

HABERE YORUM KAT