1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 46. yeni bölümünde sürpriz gelişme !
Paramparça 46. yeni bölümünde sürpriz gelişme !

Paramparça 46. yeni bölümünde sürpriz gelişme !

Ekranların büyük merakla beklenen dizisi Paramparça yeni bölümü ile pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Nefes kesen sahneleriyle ekrana gelen Paramparça 46. yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. İşte Paramparça 46. yeni bölüm fragmanı ve

A+A-

STAR TV'nin heyecan dolu dizisi Paramparça 46. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitledi. Pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Dilara'nın hamileliği ortalığı karıştırıyor. Cihan'ın bu ilişkiye tepkisi ne olacak? Paramparça 46. yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.

PARAMPARÇA 46. BÖLÜM ÖZETİ
 
DİLARA HAMİLE, CANDAN ŞOKTA

Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir.

“KARDEŞİMİN KATİLİSİN!”

Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır.

HAZAL EVDEN GİDİYOR 

Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır. 
 
Paramparça 46. bölüm ile 21 Aralık Pazartesi STAR TV'de..
 
PARAMPARÇA 46. BÖLÜM FRAGMANI

 
NURGÜL YEŞİLÇAY PARAMPARÇA'DAN AYRILACAK MI?
 
Mesut Yar’ın bugünkü yazısında Nurgül Yeşilçay’ın ne zaman ayrılacağını yazdı. İşte o yazıdan bir bölüm:
 
”Dizinin şu anda 47’nci bölümü çekiliyor. 52’nci bölümde ise ana karakterlerden Nurgül Yeşilçay diziden ayrılıyor… Peki, meselenin gerçeği Erkan Petekkaya’nın “öpüşmeme kanunu mu” dersiniz? Hayır. Bu bireysel bir kafa dinleme hareketi. İşi ayrılma noktasına getiren küçük nedenlerin birikip bir çağlayana dönüşmesi de diyebiliriz… ” 52 bölümlük anlaşması olan Yeşilçay, yapımcıyla görüşerek sözleşmeyi uzatmak istemediğini açıkladı. Oyuncu, 52. bölümde ekrana gelecek düğün sahneleriyle izleyiciye veda edecek.

HABERE YORUM KAT