1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 46. bölümde ipler kopuyor
Paramparça 46. bölümde ipler kopuyor

Paramparça 46. bölümde ipler kopuyor

Star Tv ekranının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça 46. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Paramparça bu akşam ekrana gelecek 46. bölümde ipler kopuyor. Paramparça 46. bölüm fragmanında Cihan bütün gerçeği öğreniyor. Dilara'nın hamile olması Candan'ı deliye döndürür. Paramparça 46. bölüm fragmanı ve tüm detayları.

Star Tv'nin hırs, entrika ve aşkla harmanlanan dizisi Paramparça yeni bölüm fragmanı yayınlandı, izleyicileri heyecanlı bekleyiş sardı. Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Cemal Hünal gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı Paramparça bu hafta 46. bölümüyle ekrana gelecek. 
 
Son yaşananlar ardından merakla beklenen dizinin yeni bölümünde Cihan'ın başarılı işler çıkarması, Harun' u çıldırtıyor. Cihan ve Harun karşı karşıya gelecek Dilara Harun ile evleneceğini açıklayınca ipler gerilecek Sürprizlerin, olayların ve şaşırtıcı gelişmelerin eksik olmadığı Paramparça yepyeni bölümle bu akşam 20:00'da Star Tv'de!
 
PARAMPARÇA 46. BÖLÜM ÖZETİ
 
DİLARA HAMİLE, CANDAN ŞOKTA
 
Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir. 
 

“KARDEŞİMİN KATİLİSİN!”
 
Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır. 
 
HAZAL EVDEN GİDİYOR 
 
Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır.  
 
Yayın Günü: 21 Aralık Pazartesi
Yayın Saati: 20.00
 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
Dilara Harun'dan hamile
 

Dilara ve Harun arasındaki ilişkiye tanık olan Ozan büyük bir şok yaşar. Harun ise Ozan’ın bu sürpriz ziyaretinin arkasında Candan olduğundan emindir. Dilara’nın hamile olduğunu öğrenmesi ise, işleri iyice karıştırır. 
 
Deniz'in annesi aslında kim?
 
Öte yandan Rahmi Bey, Cansu’nun erkek arkadaşı Deniz’in annesi Nergis ile karşılaşır. İkili arasındaki eski ve gizemli tanışıklık, Cansu ve Deniz’in ilişkisinde zor bir dönemin başlayacağının habercisidir. 
 
Ozan vuruluyor! 
 
Sokakta tanıştığı genç bir kadına yardım etmek isteyen Ozan kendisini belanın tam ortasında bulur. Sokak ortasında kurşun yağmuruna tutulan Ozan’ın başına gelenleri duyan Cihan ve Dilara yıkılır; Ozan’ın durumu kritiktir. 
 
Pazartesi'nin birincisi yine 'Paramparça'
 
‘Paramparça’, Pazartesi akşamı yayınlanan 45. bölümüyle TNS ölçümlerine göre AB kategorisinde yüzde 6.68 rating ve yüzde 15.85 izlenme payı, ABC1 kategorisinde ise yüzde 8.30 rating ve yüzde 18.43 izlenme payı ile günün en çok izlenilen programı ve birincisi oldu.


Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’, Pazartesi ekranın zirvesinde yer aldı.
 
OZAN’IN ÖLÜM KALIM SAVAŞI EKRANA KİLİTLEDİ 
 
Dilara ve Harun arasındaki ilişkiye tanık olan Ozan’ın yaşadığı büyük şok, Dilara’nın hamile olduğunu öğrenmesi ve Rahmi Bey’in Deniz’in annesi Nergis ile yaptığı konuşma sosyal medyada en çok konuşulan sahneler olurken, sokakta tanıştığı genç bir kadına yardım etmek isteyen Ozan’ın, kadının eski kocası tarafından vurulması Paramparça’da heyecanı doruğa çıkarttı.
 

HABERE YORUM KAT