1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 44. bölümde nefesler tutulacak
Paramparça 44. bölümde nefesler tutulacak

Paramparça 44. bölümde nefesler tutulacak

Star Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Paramparça 44. bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

Paramparça yayınlanan 44. bölüm fragmanı ile nefesler tutulacak. Gerçekler açığa çıkacak Harun son kozlarını oynayacak. Paramparça Nefes kesen yeni bölüm fragmanı ve tüm detayları.

Star Tv'nin hırs, entrika ve aşkla harmanlanan dizisi Paramparça yeni bölüm fragmanı yayınlandı, izleyicileri heyecanlı bekleyiş sardı. Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Cemal Hünal gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı Paramparça bu hafta 44. bölümüyle ekrana gelecek. 
 
Son yaşananlar ardından merakla beklenen dizinin yeni bölümünde Cihan'ın başarılı işler çıkarması, Harun' u çıldırtıyor. Elindeki son kozu oynamaya kara veren Harun, Paramparça 44. bölümünde Gülseren'in karşısına çıkıyor. Dilara'nın hayatında biri olduğunu öğrenen Ozan ise hiç beklemediği bir sahneyle karşı karşıya kalıyor. Sürprizlerin, olayların ve şaşırtıcı gelişmelerin eksik olmadığı Paramparça yepyeni bölümle bu akşam 20:00'da Star Tv'de!
 


Harun’un Gülseren kozu 
 
Dilara’dan şirketin yönetimini devralan Cihan, uluslararası bir firma ile çok önemli bir ortaklığa imza atar. Cihan’ın bu başarısıyla deliye dönen Harun elindeki son kozları oynamaya karar verir. Harun için artık Gülseren ile tanışmanın vakti gelmiştir. Cihan’ın başarısıyla gurur duyan Gülseren ise Cihan’ı taşıyıp taşıyamayacağı endişesine düşer. İşe, dış görünüşünü değiştirmekle başlar.
 
Candan namlunun ucunda
 
Harun ile Dilara arasındaki aşkın gittikçe büyüdüğünü gören Candan, Harun’u durduramayacağını anlar ve oklarını Dilara’ya çevirir. Hedefinde Ozan ve Cihan vardır ancak Harun da Candan’dan gelecek kötülüğü fark eder. Harun kendi yöntemleriyle Candan’a unutamayacağı bir ders verir. 


Dilara’nın hayatında biri olduğunu öğrenen Ozan, bu sır ismin peşine düşer ve hiç tahmin etmediği bir gerçekle yüzleşir. 
 
Yayın Günü: 7 Aralık Pazartesi
 
Yayın Saati: 20.00
 
 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR
 
RAHMİ BEY OĞLUNA İHANET EDECEK Mİ? 
 
Cihan, Yedigöller’in masalsı ortamında evlilik teklifinde bulunduğu Gülseren ile nişanlanır. Her ikisi de tanıştıkları günden bu yana hayatlarının en mutlu günlerini geçirirlerken, Cihan aldığı bir telefonla apar topar İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Cihan’ın hayatında değişim başlamıştır. Rahmi Bey’i tuzağa düşüren Harun ondan, Cihan’ın bilgisayarına casus program yerleştirmesini ister.
 
OZAN ANNESİNİN PEŞİNDE 
 
Gerginliği günden güne artan Ozan ise, annesi Dilara’nın hayatında biri olduğundan emindir. Dilara’ya “Geceyi nerede geçirdin” diye soran ancak yanıt alamayan Ozan bu kez Harun’un kapısını çalar. Dilara’ya olan nefreti günden güne artan Candan ise Harun’un, Dilara’ya karşı olan hislerine artık kayıtsız kalamaz ve kontrolünü kaybeder.
 
HESAPLARI AŞAN AŞK…
 
Ardı ardına yaşanan olaylar Cihan’a, hayatını mahvetmeye ant içen kişinin Harun olduğunu ispatlar. Ancak Cihan, Harun’un ne kadar ileri gidebileceğini hesaba katmamıştır. Hesaba katılmayan bir başka durum ise, Harun ve Dilara’nın günden güne büyüyen aşkıdır.

HABERE YORUM KAT