1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 41.bölümde Cihan,Hazal'ı nüfusuna alıyor
Paramparça 41.bölümde Cihan,Hazal'ı nüfusuna alıyor

Paramparça 41.bölümde Cihan,Hazal'ı nüfusuna alıyor

Paramparça dizisi izleyenlerine yine soluksuz bir bölüm sunuyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın bu akşam yayınlanan bölümünde neler yaşanıyor? İşte Paramparça 41. bölüm ve detaylar..

A+A-

Paramparça dizisi yeni bölümüyle izleyenlerine yine heyecan ve gerilim dolu bir bölüm vaadediyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın bu hafta yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte Paramparça yeni bölüm ve detaylar..

Küllenen aşk alevleniyor
 
Cihan ve Dilara boşandıktan hemen sonra, yalıdan gelen haberle sarsılırlar. İçinde bulunduğu çıkmazdan kurtulmaya çalışan Cihan düşmanını araştırırken, bütün kapıların Harun’a çıkması onu iyice tedirgin eder. 
Öte yandan Harun’un Dilara’ya karşı küllenen duyguları yeniden alevlenir. Üstelik bu kez karşılıksız da değildir. Dilara ile Harun’un romantik anlarına şahit olan Candan çileden çıkar. Harun’un hedefinde bu kez Candan vardır.
 
Cihan,Hazal'ı nüfusuna alıyor
 
Hazal’ın sevilmediğini ve istenmediğini düşündüğünü bilen Cihan onu nüfusuna alır. Ancak bu nüfus kağıdı, Hazal’ın normalleşmesini sağlamak yerine onu daha büyük beklentilerin içine sokar. 
Hazal’ın yarattığı sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışan Gülseren için sığınacağı tek liman Cihan’dır. Cihan ise bilinmezliğe doğru sürüklenmektedir. 
 
Yayın Günü: 16 Kasım Pazartesi
Yayın Saati: 20.00 
 
Paramparça Yeni Bölümüyle Pazartesi 20.00'da Star'da!

 

HABERE YORUM KAT