1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 41. bölüm fragmanı yayınlandı
Paramparça 41. bölüm fragmanı yayınlandı

Paramparça 41. bölüm fragmanı yayınlandı

Paramparça dizisi yeni bölümüyle izleyenlerine yine heyecan ve gerilim dolu bir bölüm vaadediyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Paramparça yeni bölümden detaylar..

A+A-

Paramparça dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Star Tv'nin başarılı yapımı Paramparça'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Paramparça yeni bölümden detaylar..

41. Bölüm Fragmanı


 


Paramparça Yeni Bölümüyle Pazartesi 20.00'da Star'da!
 

 40. Bölümde neler olmuştu:

Harun'un eline büyük bir koz geçiyor!
 
Bir yandan Gülseren öte yandan Dilara, Cihan’ın suçsuz olduğunu ortaya çıkartacak bilgilerin içinde olduğu bilgisayarın peşindedir. Ancak onlardan erken davranan Ozan bilgisayarı alıp, çok güvendiği Harun’a teslim ederken Cihan’a ne kadar büyük bir zarar verdiğinin farkında değildir. 
 
Özkan, hata üstüne hata yapıyor
 
Çocuklarına iyi bir baba olamadığını kabul eden Özkan elindeki en son şansı Can’ı da kaybetmek üzeredir. Cansu’nun sözleriyle kendine gelen Özkan, Keriman’ın karşı çıkmasına rağmen, anneannesine verdiği bebeği Can’ın peşine düşer. Ancak parasızlık Özkan’a yine çok büyük bir hata yaptıracaktır. 
 
Cihan ve Dilara mahkemede 
 
Dilara ve Cihan ise evliliklerinde yol ayrımına gelmiştir. Her ikisi de hakimin karşısında boşanmak istediklerini tekrarlar. Mahkemeden çıktıklarında alacakları bir telefon haberi ise, kara günlerin hepsi için daha yeni başladığının habercisi olur. 

HABERE YORUM KAT