1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 38. bölümüyle geliyor
Paramparça 38. bölümüyle geliyor

Paramparça 38. bölümüyle geliyor

Paramparça dizisi yeni bölümüyle dizisever izleyicilerin ekranlarına konuk oluyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde izleyenleri neler bekliyor? İşte Paramparça yeni bölümden detaylar..

A+A-

Paramparça dizisi izleyicilerine yine unutamayacakları bir bölümle çıkmaya hazırlanıyor. Star Tv'nin sevilen dizisi Paramparça'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Paramparça yeni bölümden detaylar..

38. Bölüm Fragmanı


 
Paramparça Yeni Bölümüyle Pazartesi 20.00'da Star'da!

 
PARAMPARÇA SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
 
Hazal'ın yalanı, Gülseren'i yıkıyor! 


Dilara’dan gelen telefon üzerine yalıya giden Gülseren, Hazal’ın yürümesine sevinirken Dilara’nın tepkisine maruz kalır. Dilara, Hazal’ın bu yalanı Gülseren ile birlikte planladığına iknadır ve artık Hazal’ı hayatından çıkarmaya kararlıdır. Gülseren, Hazal’ın yalan söylediğini öğrenince yıkılır. 
 
Cihan'a Kelepçe  


Şirketteki maliye denetimi Cihan’ın iyiden iyiye köşeye sıkıştırırken, Harun intikam planına kusursuz bir şekilde devam etmektedir. Geçmişe gömüldüğü sanılan bir sırrın ortaya çıkmasıyla Cihan artık dönüşü olmayan bir yola girer. Ellerinde kelepçeyle emniyete götürülen Cihan’ı orada kötü bir sürpriz beklemektedir. 
 
Dualar Nuray İçin


Beyin kanaması geçiren Nuray, yoğun bakımda ölüm kalım savaşı verirken kucağında oğluyla kalan Özkan çaresizdir. Bu çaresizlik duygusu, Cihan’dan Gülseren’e, Hazal’dan Cansu’ya, Rahmi Bey’den Keriman’a kadar herkesi ayrı ayrı sarmıştır.

HABERE YORUM KAT