1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 38. bölümde Cihan Harun karşılaşması
Paramparça 38. bölümde Cihan Harun karşılaşması

Paramparça 38. bölümde Cihan Harun karşılaşması

Star Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Paramparça 38. bölüm fragmanında bu akşam nefesler kesilecek.

A+A-

Paramparça 38. bölüm fragmanında Cihan ve Harun 20 yıl sonra ilk kez karşılaşacak. Nefesleri kesecek yepyeni bölümü ile Paramparça bu akşam Star Tv'de yayınlanacak.

Cihan ve Rahmi Tutuklanıyor!
 
Cihan, polislerin tüm baskılarına rağmen kendisini ve Rahmi Bey’i temize çıkaracak görüntülerin olduğu bilgisayarın yerini söylemez. Hazal’ı korumak için sahip olduğu her şeyden vazgeçen Cihan, Rahmi Bey ile birlikte cezaevine gönderilir. Gülseren, bu zor günlerde Cihan’ın en büyük destekçisidir.
 
20 Yıl sonra ilk karşılaşma 
 
Cezaevinde görüşme odasına çağrılan Cihan, karşısında Harun’u görünce şaşkınlığını gizleyemez. 20 yıldır görüşmeyen Cihan ile Harun arasında eski defterler açılır.  Cihan burnunun dibindeki tehlikenin farkında değildir.
 
Harun Yalıya geliyor
 
Cihan’ın sahip olduğu her şeyi; karısını, çocuğunu, malını, mülkünü elinden almak için intikam yemini eden Harun fırsatları iyi değerlendirir ve Dilara ile yakınlaşır. İkili artık yalıda baş başadır ancak Dilara’yı büyük bir sürpriz beklemektedir.
 
PARAMPARÇA 38. BÖLÜM FRAGMANI
 


 
PARAMPARÇA'DA YENİ OYUNCU

 
Adı Mutluluk'ta Eren karakterine hayat veren Ceyhun Mengiroğlu, dizisinin final yapması üzerine şimdide Paramparça'da! Genç oyuncu Paramparça yeni bölümünde Cihan'ın düşmanı Harun'un adamını canlandıracak. Başarılı oyuncu, Cihan'ın kızı Cansu'yla aşk yaşayacak.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler