1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 37. yeni bölüm
Paramparça 37. yeni bölüm

Paramparça 37. yeni bölüm

Paramparça 37. yeni bölüm fragmanı nefesleri kesti. Cihanın başı belada mı? Gülseren Hazalın yalanını öğrenince ne tepki verecek? Paramparça 37. yeni bölüm fragmanı ve detayları.

A+A-

Star Tv'nin sevilen dizisi Paramparça 37. bölüm fragmanı ile izleyenleri heyecan dolu dakikalar bekliyor.Rahmi Gürpınar hapis cezası alacak mı? Cihan Gürpınar hapse girecek mi? Hazal tutuklanacak mı ? Özkan'nın karısı ölecek mi?  Paramparça 37. bölümde neler olacak? Tüm bu soruların cevabı Paramparça 37. bölüm fragmanında... 

PARAMPARÇA 37. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA 36. BÖLÜM ÖZETİ

Cihan ve Gülseren için yeni bir hayat
 

Dilara’nın boşanma isteğiyle sarsılan Cihan, daha önce “Asla boşanmayacağım” diyen Dilara’daki bu ani değişikliğin sebebini merak eder. Gülseren ise Dilara’nın bu kararından kendisini sorumlu tutar. Cihan ve Gülseren için artık yepyeni bir hayat başlar.
 
Harun, planını adım adım ilerletiyor
 
Cihan’ı bitirmek için kurguladığı intikam planını adım adım ilerleten Harun, bu kez Rahmi Bey’e çengel atar. Rahmi Bey’i kolaylıkla tuzağına düşüren Harun’un yeni hedefi yine aileden biridir.  Öte yandan Cihan’ın cephesinde işler iyice sarpa sarar. Şirketteki maliye denetimi Cihan’ın sonu gibi görünmektedir.   
 
Hazal'ın foyası ortaya çıkıyor mu? 
 
Yürüyebildiğini herkesten gizleyen Hazal’ı yakalayan Keriman, gizlice çektiği görüntülerle Hazal’ı tehdit eder. Hazal ise Keriman’dan gelecek tehlikeyi anlamış, bir dediğini iki etmemektedir. Hazal’ın foyasının ortaya çıkması an meseledir ve kimse, hırsızlık kısmını hesaba katmamıştır. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler