1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 36. bölümde heyecan dorukta!
Paramparça 36. bölümde heyecan dorukta!

Paramparça 36. bölümde heyecan dorukta!

Paramparça dizisi izleyenlerine yine heyecan dolu anlar yaşatıyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın bu akşam yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte Paramparça yeni bölüm ve detaylar..

A+A-

STAR TV'nin sevilen dizisi Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan Paramparça 36. bölümde heyecan dorukta. Cansu, Hazal'ın oyununu öğreniyor. Dilara ise boşanmaya karar veriyor. Cihan'ın düşmanı iş başında. Paramparça 36. bölüm ve ayrıntılar .


Paramparça


 
Cihan ve Gülseren için yeni bir hayat


Dilara’nın boşanma isteğiyle sarsılan Cihan, daha önce “Asla boşanmayacağım” diyen Dilara’daki bu ani değişikliğin sebebini merak eder. Gülseren ise Dilara’nın bu kararından kendisini sorumlu tutar. Cihan ve Gülseren için artık yepyeni bir hayat başlar.
 
Harun, planını adım adım ilerletiyor


Cihan’ı bitirmek için kurguladığı intikam planını adım adım ilerleten Harun, bu kez Rahmi Bey’e çengel atar. Rahmi Bey’i kolaylıkla tuzağına düşüren Harun’un yeni hedefi yine aileden biridir.  Öte yandan Cihan’ın cephesinde işler iyice sarpa sarar. Şirketteki maliye denetimi Cihan’ın sonu gibi görünmektedir.   
 
Hazal'ın foyası ortaya çıkıyor mu? 


Yürüyebildiğini herkesten gizleyen Hazal’ı yakalayan Keriman, gizlice çektiği görüntülerle Hazal’ı tehdit eder. Hazal ise Keriman’dan gelecek tehlikeyi anlamış, bir dediğini iki etmemektedir. Hazal’ın foyasının ortaya çıkması an meseledir ve kimse, hırsızlık kısmını hesaba katmamıştır.  
 
Yayın Günü: 12 Ekim Pazartesi
Yayın Saati: 20.00
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler