1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 29. son bölümde büyük şok
Paramparça 29. son bölümde büyük şok

Paramparça 29. son bölümde büyük şok

Paramparça dizisi son bölümüyle ekranlara geldi. Star TV'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte Paramparça 29. bölümden fragman ve detaylar..

A+A-

Paramparça 29. bölümde izleyenleri neler bekliyor? Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde neler oldu? İşte Paramparça 29. bölümden fragman ve detaylar.. 


Rahmi Bey'e Kelepçe.. İstemeden Teoman’ın ölümüne sebep olan Rahmi Bey yalıdayken, kapıya polisler gelir ve Rahmi Bey’i kelepçeler. Yalıda bu hareketli saatler yaşanırken Cihan, Gülseren’i sır gibi sakladığı bir yere sürüklemektedir. 


“Hayallerimi Kaybettim”


Cihan’ın eve, Dilara’nın yanına dönmesi Gülseren için bu ilişkinin sonudur. Cihan’a, “Ben hayallerimi kaybettim. ‘Bize olmaz’ dediğimiz her şey oldu” diyen Gülseren’e bir darbe de, yıllar sonra karşısına çıkan çocukluk arkadaşı Mehmet’ten gelir. 


Telefondaki Sır


Rahmi Bey’in polisler tarafından yalıdan kelepçelenerek götürüldüğünü Osman’dan öğrenen Avukat Candan, tüm bu olan biteni telefonun ucundaki gizemli kişiye haber verir. O gizemli kişinin, Cihan’ın attığı her adımdan haberi vardır.
 

 
Paramparça 28. bölümde neler olmuştu:
 
Teoman'ı kim öldürdü?
 
Hazal'ın ortadan kaybolmasıyla paniğe kapılan Gülseren'in imdadına bugüne kadar kendisine kötülükten başka bir şey yapmayan Rahmi Bey yetişir. Yeni tanıştığı Teoman'ın aşkına inanan Hazal, kimin yanında ve nasıl bir tehlikenin içinde olduğunun farkında değildir. Hazal, Rahmi Bey sayesinde, düştüğü tuzağı anlar. Ancak iş işten geçmiştir çünkü artık ortada bir ceset vardır…
 
Gülseren iki kızından da vazgeçiyor
 
Cihan bu cinayeti ya polise ihbar edecek ya da suç ortağı olacaktır. Bu zor kararı alırken Cihan, babası Rahmi Bey ile yıllar sonra ilk kez bu kadar yakınlaşır. Olan biteni öğrenen Gülseren ise kendisini suçlar ve çocuklarının mutluluğu için hem Cansu'dan hem de Hazal'dan vazgeçmeye karar verir.
 
Polisler Kapıda
 
Dilara'nın tek derdi ise Cihan'ı kendisine döndürmektir. Cihan her şeyi yoluna koymak için çırpınırken, yalının kapısına dayanan polisler işlerin daha da karışacağının habercisidir.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler