1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 28. bölüm
Paramparça 28. bölüm

Paramparça 28. bölüm

Star Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Paramparça 28. yeni bölüm fragmanını yayınladı. Nefes kesen bir bölüm ile izleyici karşısına çıkan Paramparça yeni bölümde neler olacak merak konusu. Hazal bu sefer çok bir belaya bulaşıyor. İşte Paramparça yeni fragm

A+A-

Paramparça 8 Haziran Pazartesi 28. bölümü ile ekrana gelecek. Paramparça yeni bölüm ile ilgili ilk ipuçları fragmanda...
 
PARAMPARÇA 28. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Asıl hedef Gülseren
 
Cansu’nun velayetinin mahkeme tarafından Özkan’a verilebileceği korkusu ile eve dönmeyi kabul eden ve böylece etrafa ‘mutlu aile’ imajı çizebileceklerini düşünen Cihan için zor günler başlar. Çünkü Dilara, Cihan’ın dönüşünü kendi zaferi olarak görür. Yalıda bir davet vererek hem etrafını hem de Cihan’ı şoke edecek açıklamalar yapan Dilara’nın asıl hedefinde Gülseren vardır. 
 
Gülseren ve Cihan bitti mi?
 
Gülseren ise Cihan’ın yalıya dönmesini, aşklarının sonu olarak görmektedir. Cihan kapana kısılmış gibidir. Öte yandan ne Cansu taşınmak dönmek ister ne de Hazal, Gülseren’in yanına. Ancak ikisi için de başka seçenek yoktur.
 
Hazal’dan yeni plan
 
Hazal bu yaşananları, Dilara ve Cihan’ın kendisinden kurtulmak için bir fırsat  olarak gördüklerine inanarak, sert tepki verir. Gülseren, Hazal için çok endişelenmektedir ve endişelerinde hiç de haksız çıkmaz.

HABERE YORUM KAT