1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Paramparça 16. bölümü ile de zirvede
Paramparça 16. bölümü ile de zirvede

Paramparça 16. bölümü ile de zirvede

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren türk halkının soluksuz izlediği paramparça, 16. bölümüyle de zirvedeki yerini korudu. tns rating ölçümlerine göre tüm kişilerde ve abc1 kategorilerinde birincilik ipini göğüsleyen yine “paramparça” oldu.

A+A-
Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirketi Endemol'ün Türkiye'de yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Erkan Petekkaya'nın paylaştığı “Paramparça” dün gece duygusal ve heyecanlı sahneleriyle yine milyonları ekrana kilitledi.
 
TOTAL VE ABC1'DE ZİRVEDE
 
Paramparça; TNS ölçümlerine göre ABC 1 kategorisinde 11,99 reyting, 26,53 izlenme payı,   tüm kişilerde de  yüzde 10,33 reyting ve yüzde 24,16 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.
 
HEYECAN VE DUYGU DOLU SAHNELER
 
Cansu ile aynı okula gitmeyi başaran Hazal Cansu'yla uğraşlarına karşılık Cansu'dan hiç beklenmeyen bir çıkış gördü. İki genç kız arasındaki gerilim dün gece ekranlara yansıdı. Cansu yalıya dönüp Hazal'ı ordan göndermekle tehdit ederek izleyenleri şok etti.
 
Dilara'ın Özkan ile yeni pazarlıklar yapması ve amacına ulaşmasının yanında bir de Gülseren'in boşanması için yaptığı plan akıllara durgunluk verdi. Paramparça'nın 16. Bölüm son sahnesinde ise Özkan'ın Gülseren'in arkasında belirmesi yürekleri ağıza getirdi.
 
#CİHANBABAMOLSA DÜNYA GÜNDEMİNDE
 
Paramparça'nın dün gece yayınlanan 16. Bölümünde açılan #Cihanbabamolsa hashtag'i  sosyal medyayı da salladı. Dizinin takipçileri paylaştıkları #Cihanbabamolsa hashtag'i ile de diziyi zirveye taşıdı.
 
(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT