1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Özyaramış Bağlar'a aday
Özyaramış Bağlar'a aday

Özyaramış Bağlar'a aday

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Hüseyin Yalar’ın görevini bırakmasının ardından boşalan başkanlık için adaylar belirleniyor.

A+A-

Uzun yıllar  siyaset ile uğraşmış olan İbrahim Halil Özyaramış, Adalet ve Kalkınma Partisi  (Ak parti) Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı .

 

HDP’nin kalesi olarak bilinen bağlar ilçesinde Halka daha iyi hizmet sunmak ve AK Parti misyonunu her kese anlatmak için aday olduğunu açıklayan Özyaramış,Bağlar ilçesinden aday olmamdaki en büyük neden oradaki insanlara AK Partiyi daha iyi anlatmak daha iyi tanıtmaktadır.Kale olarak bilenen Bağlarda Allahın izniyle kaleyi oluşturduğum ekibimle yıkacağız.

 

AK Partinin bayraklarını çok rahatlıkla bağların tüm sokak ve caddelerine asacağız. ÖZYARAMIŞ KİMDİR İbrahim Halil Özyaramış,Mili Nizam Mili Selamet partisi kuruculularından Hacı Sabri Özyaramış’ın torunu 1978 Diyarbakır merkez İskenderpaşa doğumlu, İmam  Hatip Mezunu Evli ve  bir çocuk babası 1997yılında siyasete aktif olarak refah partisinde gençlik kollarında başladı. Refah Partisinin kapatılmasının ardından fazilet partisinde görev aldı.

 

Daha sonra Ak Parti Diyarbakır İl yönetimi -kuruculuğunda aktif rol üstlenen Özyaramış,2014 Yerel belediye seçimlerinde Ak parti Yenişehir İlçe belediye meclis üyesi adayı ve Ak Parti Gençlik kolları kurucu başkanlığı yaptı. Aynı zamanda Ak parti İl yönetiminde görev almaktadır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler