1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Özverili Doktor takdir topluyor
Özverili Doktor takdir topluyor

Özverili Doktor takdir topluyor

Diyarbakır’da uzun zamandır Diş Doktorluğu yapan Uz.Dr. Şaban Kulaksız hastaların yoğun ilgisiyle karşı karşıya. Yaptığı başarılı diş operasyonlarıyla hastaların beğenisini kazanan doktor Bağlar ADSM’nin de adeta göz bebeği haline geldi.

A+A-

Hastalara gösterdiği yakın ilgi ve işini özveriyle yaparak günde onlarca hastayla ayrı ayrı özel olarak ilgilenen Diş Doktoru Şaban Kulaksız Diyarbakır’ın ADSM Diş Hastanesi’nin en çok aranan doktorları arasında yerini aldı. Günde bir çok diş çekimi ve bakımı yapan Dr. Şaban Kulaksız hiç bir hastayı geri çevirmediğini elinden geldiğinin her zaman fazlasını yaptığını söyledi.

Yıllan önce Diyarbakır Bağlar ADSM’de göreve başlayan Dr. Şaban Kulaksız, yakından ilgilendiği hastaların sevgisini kazandı. Diyarbakır halkının gönlünü kazanan Uz.Dr. Şaban Kulaksız’a hastalar tarafında övgüler yağdırıldı. Bağlar ADSM’ye giderek muayene olan hastalar, "Diyarbakır’da böylesine samimi ve doğru teşhis veren doktor göremedik. İlk defa bizlerle yakından ilgilenen ve güler yüzlülüğü ile samimi davranan bir doktor ile karşılaşıyoruz. Bizlere yardımcı olan doktorların burada kalması için büyük çaba sarf etmemiz lazım. Ona ne kadar teşekkür etsek azdır" dediler. Görevini severek yaptığını dile getiren Dr. Şaban Kulaksız ise, “Elimizden geldiğince bütün hastalarla özel olarak ilgileniyorum. Hiç bir hastamı geri çevirmek istemiyorum. Görevimi de severek yapıyorum, onların duaları bana yetiyor” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler