1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Öztürk'ün mutlu günü
Öztürk'ün mutlu günü

Öztürk'ün mutlu günü

Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde mutlu gün. Önceki gün, Hastanenin Kardiyoloji Bölüm Şefif Doç. Dr. Önder Öztürk, Şebnem Nergiz'le hayatını birleştirdi. Düğüne sağlık camiası adeta akın etti.

A+A-

Eğitim ve Araştırma Hastanesinin başarılı hekimlerinden Kardiyoloji Bölümü Şefi Doç. Dr. Önder Öztürk, meslektaşı Mikrobiyoloji bölümünden Doç. Dr. Şebnem Nergiz'le görkemli bir düğünle evlendi.Önceki gün Sağlık camiasında mutlu bir gün yaşandı. Öztürk ve Nergiz ailesinin çocukları olan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Bölümü Şefi Doç. Dr. Önder Öztürk ile Dicle Üniversitesi Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı'nda Doç. Dr. Şebnem Nergiz görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi.
 
ÖZTÜRK ÇİFTTİ

Masalları aratmayan düğünde Davetlileri kapıda karşılayan Öztürk ve Nergiz aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ederken, düğüne Eğitim ve Araştırma Hastanesi,ve Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi Doktoları, hastane müdürleri, başhekim ve başhekim yardımcıları, Sivil Toplum Örgütleri, siyasetçiler yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
 
Kürtçe Türkçe şarkılarınr eşliğinde davetliler bol bol halay çekerken, dolarlar havada uçuştu. Şehir dışında olduğu için düğüne katılamayan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Doç Dr.Muhammet Güzel Kurtoğlu'nun göndermiş olduğu mesajı okundu. Kurtoğlu göndermiş olduğu mesajda genç çiftlere mutluluklar diledi.

HABERE YORUM KAT