1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Öztürk güven tazeledi
Öztürk güven tazeledi

Öztürk güven tazeledi

DİYARBAKIR- Diyarbakır Yazarlar Birliği tarafından yapılankongrede mevcut başkan Fatma Öztürk yeniden seçilerek, güven tazeledi.

A+A-

Kongresini gerçekleştiren Diyarbakır Yazarlar Birliği'nin yeni yönetimi kurulu belirlendi. Mevcut başkan Fatma Öztürk, güven tazelerken yönetim kurulu üyeliğine Süleyman Aydın, Abdurrahman Kaymaz, Mehmet Ali Abakay, Mustafa Öcal, Mevlüt Mergen ve İbrahim Evirgen seçildi.

Yeni yönetimin belirlenmesinin ardından değerlendirme de bulunan Diyarbakır Yazarlar Birliği Başkanı Fatma Öztürk, görev yaptığı süre içerisinde Diyarbakır'ı her zaman ön planda tuttuklarını kaydederek, yeni yönetimle birlikte buna devam edeceğini söyledi.

Öztürk, “3 yıllık süre içerisinde şov yapmadan gösteriş meraklısı olmadan kitap dağıtımına, proje hazırlamaya, Diyarbakır'ı ön planda tutarak, bir çok çalışmaya imza attık. İnce eleyip sık dokuduk. Özellikle kurumlar arası diyalogu iyi kurduk. Önümüzdeki Eylül ayı itibariyle daha önce hazırladığımız projeler meyvelerini vermeye başlayacak. Neler yaptığımızı ve kentimiz için neler yapacağımızı herkes görecek” dedi.


(ÜN-AKK-Y)

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT