1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Özmen'den Erdoğan'ın Diyarbakır'a gelişi değerlendirmesi
Özmen'den Erdoğan'ın Diyarbakır'a gelişi değerlendirmesi

Özmen'den Erdoğan'ın Diyarbakır'a gelişi değerlendirmesi

DİYARBAKIR - Diriliş Derneği Diyarbakır Şube Başkan Yardımcısı Engin Özmen, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Binali Yıldırım’ın cumartesi günü Diyarbakır’a gerçekleştirecekleri ziyaret kente verdikler

A+A-

Diriliş Derneği Diyarbakır İl Başkan Yardımcısı Engin Özmen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ın cumartesi günü kente yapacağı ziyarete ilişkin açıklamalarda bulundu.

Özmen, “Değerli Cumhurbaşkanımız ve beraberinde eşlik edecek olan değerli AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımızın ziyareti Diyarbakır halkı kadar bizi de heyecanlandırdı. AK Parti’nin bölgeye gösterdiği hassasiyeti çok iyi biliyoruz, bölge halkı için yaptığı çalışmaları her zaman takdir ediyoruz. Öte yandan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da Diyarbakır başta olmak üzere bölgeye çok hassas olduğunu ayrı bir önem verdiği zaten ortadadır. Malumunuz Cumartesi düzenlenecek toplu açılış ziyareti de bunun örneğidir.

Toplu açılış törenlerinin yapılacağı Diyarbakır’da adeta bir bayram havası yaşanıyor. Çünkü Diyarbakır’ın işe aşa ihtiyacı var değerli Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız da bunu iyi bildiği için halkımıza hizmet adına toplu açılışlar düzenliyorlar. Kendilerine Diyarbakır halkı adına sonsuz şükranlarımızı sunuyorum ve Diyarbakır halkının da bu bağlamda törene katılmasını temenni ediyorum” dedi.

(İHA-MP-Y)

HABERE YORUM KAT