1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Özmen: 15 Temmuz şehitleri bu ülke için şehit oldu
Özmen: 15 Temmuz şehitleri bu ülke için şehit oldu

Özmen: 15 Temmuz şehitleri bu ülke için şehit oldu

Diyarbakır’da 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yaklaşık 24 gündür Park Orman’da devam eden Demokrasi Nöbetine aralıksız bir şekilde katılan Diyarbakır Akil Gençler platformu İl başkanı Başkanı Engin Özmen Dün akşam gerçekleştirilen Demokrasi Nöbeti’nd

A+A-

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye’nin tüm illerinde olduğu gibi Diyarbakır’da da demokrasi nöbetleri tutulmaya devam ediyor.

Demokrasi nöbetlerine aralıksız katılan Diyarbakır Akil Gençler platformu İl başkanı  Engin Özmen açıklamalarda bulundu. Açıklamasında Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlarda olduklarını belirten Özmen, “Selam Olsun Selahattinin Torunlarına, Selam Olsun Alparslanın Yoldaşlarına, Selam Olsun Tarık Bin Ziyadın askerleri gibi sağlam duranlara.

Tarık bin Ziyad Ne demişti bugün önünüzde deniz gibi bir düşman, arkanızda düşman gibi bir deniz ve en önemlisi en ön safta ben savaşacağım Bugün TARIK BİN ZİYAD gibi sağlam duran Baş Komutan cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Selam Olsun Onun Çağrısıyla meydanları bir an bile olsun, boş bırakmayan aziz milletimize SELAM olsun Dünyanın bir çok ülkesi bu ülkede hainler bitmesin diye uğraşıyor.  
 
Bütün Dünya BİLSİNKİ SİZ BU ÜLKEDE HAİN ÇIKARMAYA ÇALIŞTIKÇA BİZİM ANALARIMIZ BU TOPRAKLAR İÇİN ŞEHİD OLMAYA HAZIR ÇOCUKLAR DOĞURMAKTAN VAZGEÇMEYECEKLERDİR

Onlar hainlerle işbirliği yapmaya devam etsinler. Bu ülkede Reisin bir çağrısıyla ölmeye hazır nice kahramanlar var ve nicesi bunu gözünü kırpmadan ölüme giderek zaten kanıtladı. Selam olsun sabaha kadar cihat ettik köprüyü aldık diyen cesaret örneği gençlerimize. zamanın Zeyneplerine Hasanlarına Hüseyinlerine. selam olsun 15 temmuzda şehadete erenlere. rabbim şehadetlerini kabul eylesin. 15 Temmuzda Şehit Olanlar Ne için Şehit Oldu. Elbette Bu Ülke İçin , Elbette .Çocuklarımızın Geleceği için” dedi. 
 
Bir Yerde Şehit Varsa Civarda Bir yerlerde mutlaka bir hainler vardır diyen Özmen, “15 temmuzun hainliğine de FETÖ soyundu. maksadı neydi geleceğimizi çalmak ülkeyi işgale hazır hale getirip şimdiye kadar yapılan herşeyi yerle bir etmekti. bu hain bu din tüccarı bu haşhaşi lideri bunu ilk kezde yapmıyor.

Her seferinde bu ülkenin bu ummetin yanında olmadığını gösterdi. şimdide ne diyor bu FETÖ batı Türkiye’ye müdahale etsin…. bu sözünden anlıyoruzki batı kendini mehdi olduğunu söyleyen bu soytarının da abileriymiş. sizde abi bitmezsse bizdede Erdoğanlar bitmez… tüm dünya gördü sizin 40 yıllık haşhaşi çeteniz bu aziz milletin cesareti ile 4 saatte yerle bir oldu. artık ümmetin kalesi olan Türkiye’de planlarınız asla tutmayacak bu vesile ile şunuda belirtmek gerekiyorki biz akil gençler platformu olarak bu ülkenin darbenin karanlıklarına gömülmesine asla izin vermeyeceğiz.

Dünde karşı olduğumuz gibi bugünde yarında karşı olacağız. ve bu milletin yanında reisin yanında dimdik durmaya devam edeceğiz. Başta AK Parti il ve ilçe teşkilatları olmak üzere diğer sivil toplum kuruluşlarına halkımızın meydanlara gelmesine vesile olan herkesten Allah ebediyen razı olsun” diye konuştu. 

HABERE YORUM KAT