1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Özkul durmak bilmiyor
Özkul durmak bilmiyor

Özkul durmak bilmiyor

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Sedat Özkul, her türlü modernizasyonu hastaların emrine sunmak için Ekip olarak çaba gösterdiklerini söyledi.

A+A-
Hastane denetimlerini arttıran özkul, personelin sorunlarıyla da yakından ilgilenerek onların moral ve motivasyonu nu yükseltiyor.
 
Göreve geldikleri günden beri Ekip olarak hastanenin eksikliklerinin giderilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdüren Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Sedat özkul ; hastanenin deneyimli ve çalışkan bir ekip tarafından yönetildiğini söyledi. Hastanede bulunan tüm saglık çalışanlarının vatandaşın en iyi sağlık hizmeti alması için çalıştığına değinen özkul, gece ve gündüz demeden hastaların hizmetine koşmayı kendisine görev bilmiş.
 
PAZAR GÜNÜ BASKINI
 
Hastaların en çok uğrak yerlerinden olan acil servisi ve yoğun bakımı sürekli denetleyen Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Sedat özkul, bugün hastaneye giderek çalışmaları yerinde inceledi, personeli dinledi. Personele hasta haklarını zaman zaman hatırlatan özkul, hasta memnuniyetinin birinci öncelikleri olduğunu vurguladı. Hastanenin iç dizaynın ın yanı sıra hastaların en iyi sağlık hizmeti alabilmesi için son teknolojik cihazların alınması noktasında da çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Özkul, “Bizler halkımızın her türlü sağlık sorunlarının aşılması için çaba gösteriyoruz.
 
Zaman zaman ortaya çıkan bazı aksaklıklarında ortadan kaldırılması için çabalarımız sürüyor. Her gün binlerce kişiye hizmet veren Diyarbakır ın bu en köklü hastanesinde gelen her hasta ve hasta yakınını memnun etmeye çalışıyoruz. Bizler gibi hastane de çalışan her personelde aynı duygu ve düşüncelerle hareket ediyor. Bizim birinci önceliğimiz hasta olarak hastaneye gelen vatandaşlarımızı memnun etmektir” diye konuştu.
 
Vatandaşların hastane ile ilgili sorunlarını kendisine iletmesini isteyen Özkul, “Hastanedeki odamın kapısı bütün vatandaşlarımıza açıktır. Şikayeti olan, sıkıntısı olan her vatandaşımızın çekinmeden gelip benimle görüşebilir” dedi.
 

HABERE YORUM KAT