1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Özgürlükler noktasında katkı sunmaya devam edeceğiz
Özgürlükler noktasında katkı sunmaya devam edeceğiz

Özgürlükler noktasında katkı sunmaya devam edeceğiz

Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Diyarbakır'da yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Sağlık Sen Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, özgürlükler noktasında her zaman katkı sunmaya devam edeceklerini söyledi.

A+A-

Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Diyarbakır'da yapıldı. Toplantıya Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Diyarbakır Milletvekilleri Galip Ensarioğlu ile Cuma İçten katıldı.

Genişletilmiş İl Divan Toplantısı'nın açılış konuşmasını yapan Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, "Sağlık Sen Diyarbakır Şubesi olarak üye sayımızı 4 binlere taşıyarak sağlık çalışanlarının sorunlarını her merciye ulaştırarak Diyarbakır'da yetkili sendikanın vermiş olduğu hassasiyetle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şubemizin çalışmalarında bahsedersek 2.etap Toki çalışmalarımız hızla devam ediyor. Yüksek lisansta yeni bir üniversiteyle anlaşma noktasındayız sonuçlandığında kayıt alımına başlanacaktır. Kamuda kılık kıyafet yönetmeliğinin kapsamında Türkiye geneli toplanan 12 milyon imzaya şube olarak 76 bin imzayla katkı sunduk. bundan sonrada özgürlükler noktasında her zaman katkı sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Ensarioğlu süreçle ilgili bir değerlendirme yaparak, süreci desteklediklerini bölgenin huzuru için tüm çabaları desteklediklerini söyledi.

 

(Osman İçli-İLKHA)

HABERE YORUM KAT