1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Özel Umre Turlarının Tadını Çıkartın
Özel Umre Turlarının Tadını Çıkartın

Özel Umre Turlarının Tadını Çıkartın

Birçok Müslüman’ın hayali olan Umre için artık planlarınızı ertelemeniz gerekmeyecek.

A+A-

Birçok Müslüman’ın hayali olan Umre için artık planlarınızı ertelemeniz gerekmeyecek. Siz de geniş aralıklara yayılmış olan sayesinde zorlanmadan bu turlara katılabileceksiniz. Sitemizde yer alan Umre tarihlerine bakarak kendiniz için uygun bir Umre tarihi belirleyebilir ve bu turlara katılmak için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız rezervasyonlardan sonra siz de artık yıllardır hayalini kurduğunuz tura katılmış olacaksınız. Üstelik geniş tarih aralıkları sayesinde planlarınızda herhangi bir aksilik olmayacak ve sizin için en uygun tarihleri seçebileceksiniz.


Umre turlarının en önemli kısmı rehberlerdir. Tüm tur boyunca size rehberler eşlik edecek ve yardımcı olacaklardır. Bu nedenle İnanç Turizm olarak Umre turlarında hiçbir sıkıntı yaşamamanız için en iyi rehberler ile sizlere hizmet sunmaktayız. Umre’de görevli olan deneyimli rehberlerimiz tüm görevlerinizi sizlere teker teker anlatmakta ve tur boyunca her konuda sizlere yardımcı olmaktadırlar. Alacağınız bu yardımlar sayesinde de Umre turlarını sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmektesiniz. Ayrıca rehberler merak ettiğiniz konularda da sizlere bilgi vermektedirler.
İnanç Turizm bünyesinde gerçekleştirilen turlarda ulaşım Türk Hava Yolları firması ile gerçekleştirilmektedir. Umre’deki ulaşım ise yine firmamız tarafından temin edilen özel araçlarla gerçekleştirilir. Bu özel araçlar sayesinde konforlu bir şekilde gidilecek yerlere ulaşır ve yorulmamış olursunuz. Bu da dini görevlerinizi daha dinç bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca konaklama tesisleri olarak da 5 yıldızlı oteller tercih edilir. Bu da daha iyi dinlenmenize olanak sağlar.


Umre hayalinizi gerçekleştirmek için size engel oluyorsa İnanç Turizm olarak siz de bizlerden uygun fiyat teklifleri almanda kararınızı vermemelisiniz. Firma olarak herkesin Umre turlarına katılmasını istiyoruz. Bunun için de sizlere özel fiyat teklifleri sunuyoruz. Yapmış olduğumuz indirim ve kampanyalar, erken rezervasyon avantajları, özel fiyat teklifleri ve daha onlarcası uygun fiyatlar için size kolaylık sağlamaktadır. Siz de yüksek fiyatlardan dolayı yıllardır Umre turlarına katılmayı ertelediyseniz artık ertelemeniz gerekmeyecek. inancturizm.gen.tr sitemiz sayesinde siz de bizlere kolay bir şekilde ulaşabilecek ve sizler için sunduğumuz fiyat tekliflerini dinleyebileceksiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet için önce bizimle iletişime geçmelisiniz.
 

HABERE YORUM KAT