1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Özel Dicle Koleji 8.şampiyonluğunu yaşadı
Özel Dicle Koleji 8.şampiyonluğunu yaşadı

Özel Dicle Koleji 8.şampiyonluğunu yaşadı

Okullar arası Gençler - Erkek Basketbol müsabakaları sonucunda özel Dicle koleji finalde Diyarbakır Anadolu lisesini 53-33 yenerek il şampiyonu oldu.

A+A-

ÖZEL DİCLE KOLEJİNDEN SEKİZİNCİ ŞAMPİYONLUK

Diyarbakır'da okullar arasında düzenlenen müsabakaya 23 basketbol takımı 7 gurupta mücadele ettiler özel Dicle koleji 23 takım arasından birinci olup üst üste sekizinci defa şampiyon olmanın mutluluğunu yaşadı.

YILDIRIM' BAŞARI HEPİMİZİN

Özel Dicle Anadolu Lisesi Basketbol Takımının tecrübeli antrenörü Gökhan yıldırım' 23 takım arasından yenilgisiz şampiyon olduk bu bizim ilk şampiyonluğumuz değil sekiz yıldır üst üste şampiyon oluyoruz bu başarı sadece benim ve sporcularımın değil bizler sahada görevimizi yaparken bizlere her zaman destek olan maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen başta Genel müdürümüz yılmaz Demir,okul müdürümüz Tuncay Şen'e teşekkür ediyorum diye konuştu.

ŞEN'DESTEĞE DEVAM

Özel Dicle koleji okul müdürü Tuncay şen 'Yıllardır eğitim alanında oldukları gibi sportif alanda da önemli başarılara imza atıklarını söyledi.Okul yönetimi olarak gençleri spor branşlarına yönlendirdiklerini ve desteklediklerini belirten Şen, bu desteğin devam edeceğini söyledi.