1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Özel agario pvp server sunucuları
Özel agario pvp server sunucuları

Özel agario pvp server sunucuları

Oyunlar arasında bilgisayarların ve tarayıcı oyunlarının en popüler olduğu bir takım seçenekler mevcuttur.

A+A-

Oyunlar arasında bilgisayarların ve tarayıcı oyunlarının en popüler olduğu bir takım seçenekler mevcuttur. Bu seçeneklerden olan Agar.io da piyasaya çıktığı ilk günden bu yana pek çok farklı ve önemli oyun türünü geride bırakarak farkını göstermiştir. Bu noktada dileyen herkes dilediği gibi oyununu oynayabilir. Özellikle de farklı ve etkin interaktif oyunları oynamak için bu durum söz konusu iken, milyonlarca oyun sever açısından tüm bu oyunların denenmesi ve farklı şekillerde eğlenilebilmesi önem taşır. En dikkat çekici ayrıntıların yer aldığı bu tür oyunlarda farklı ve etkin şekillerde gençlerin kendilerini gösterdikleri de fark edilir. Bilhassa da ülkemizde bu oyun adeta bir fırtına gibi esmektedir. Çünkü ilk yayınlandığı anda sosyal medyada, sözlük ve forum sitelerinde en güzel şekillerde tanıtılan bu oyunun ciddi bir fark yarattığı da açıktır. Özellikle de olarak kullanılan bazı serverlar da dikkat çekmektedir. Ancak tüm bu noktalara girmeden önce, tüm bu oyunun aslında nasıl bir oyun olduğu neye göre hareket edildiği, asıl amacın ne olduğu ve nasıl oynandığı iyi öğrenilmelidir. Bu şekilde ancak oyun tam olarak kavranabilir ve aynı düzlemde hareket edilebilir.  Agario private server oldukça fazla vardır.
Agar.io Nasıl Bir Oyundur?
oyunu dünyanın gördüğü en canlı interaktif oyunlardan biridir. Tarayıcı oyunları denildiği zaman her anlamda fark yaratan çeşitli seçeneklerin yanı sıra bu oyunun göze çarpması önemli iken, bu noktada agar.io sayfasına doğrudan giriş yapılarak oyuna başlanabilir. Özellikle de form doldurulması anında heyecan yaşanır. Çünkü takma isim belirleme, karaktere görsel nitelik kazandırma gibi noktalar bu açıdan değerli olurken, her yönden ilgi gören bu aşamada kişiler istedikleri serverı da tercih ederler. Daha sonrasında ise doğrudan oyuna geçilebilir. Agar.io oyununa girildiği zaman fark edilir ki her profile ait bir karakter vardır ve bu karakterler aslında bakterilere benzer. Bakterilere benzeyen karakterlerin yerlerdeki yemleri temizlemeleri de şarttır. Bu sayede pek çok karakterin hızlı şekilde büyüdüğü gözlemlenir. Zaten agario oyununda ana amaç da budur. Hem yerdeki yemleri, hem de kendinden küçük rakiplerini tüketerek büyüyen bu karakterlerin her manada dikkat çekici noktalara sahip oldukları da görülebilir. Giderek genişleyen ve hacim kazanan tüm bu karakterler çeşitli şekillerde oyuna etki ederken, her yem ya da rakip yendiği zaman puan da kazanılır. agar.io pvp server oyununda kazanılan puanlar ise sağ üst taraftaki skor tabelasında yerini alır. Ancak bu tabelaya da her puan kazancı yazılmaz. Önemli olan en iyi 20 oyuncu arasında yer alabilmektir. Bu şekilde takma isim bu alana girilebilir.
Bununla beraber gerek yerdeki yemlerin üzerine gidilerek, gerek diğer küçük karakterleri yakalayıp üstlerine ilerlenerek tüketimler gerçekleşirken, ciddi anlamda hoş ve çekişmeli bir ortam da yaratılmış olur. Zemin beyaz, karakterler ve yemler renklidir. Bir de oyunda dikenler vardır. Bu dikenlere dokunulduğu zaman karakterler patlayıp parçalara ayrılabilir.
Hangi Tuşlar Aktiftir?
oyunu genelinde 2 ana tuş çok aktiftir. X tuşu karakter yeterli büyüklüğe geldikten sonra etrafa yemleme yaparak dostlara yardım ve düşmanlara tuzaklama yapabilir. Bununla beraber agario pvp için de aynı şeyler söylenebilir. Diğer tuş ise boşluk tuşudur. Boşluk tuşu da oyuncunun karakterinin bölünmesini sağlar. Bu bölünme kaçış sırasında oyuncuya hız kazandırırken, atak sırasında da rakibi alt etmeye yaramaktadır.
Şimdi siz de agar.io oyununun büyüleyici dünyasına geçiş yapabilir ve en güzel oyunları bu sayede deneyimleme şansına erişerek mutlu olabilirsiniz.
 

HABERE YORUM KAT