1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Özdemir: "Önümüzü göremiyoruz"
Özdemir: "Önümüzü göremiyoruz"

Özdemir: "Önümüzü göremiyoruz"

TFF 3. Lig 2. Grup takımlarından Aydınspor'da kulüp başkanı Cemal Özdemir, geçmiş yönetimlerin sorunları ile boğuşmaktan önlerini bir türlü göremediklerini söyledi.

A+A-

TFF 3. Lig 2. Grup takımlarından Aydınspor'da kulüp başkanı Cemal Özdemir, geçmiş yönetimlerin sorunları ile boğuşmaktan önlerini bir türlü göremediklerini söyledi. Özdemir, 2. başkan Naci Yeşilyurt, yönetim kurulu üyesi Yakup Karaca, teknik direktör Murat Gürkan Zora ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, Aydınspor'un yaşadığı sıkıntıların bitmek bilmediğini kaydetti.

 

Futbol Federasyonu'ndan 19 Ağustos'ta yapılacak olağanüstü genel kurul için delege olarak davet aldıklarını, ancak bir gün sonra 3 puanlarının silinmesinin gerekçe gösterilerek davetin iptal ediliğini belirten Özdemir, bu çelişkiye anlam veremediklerini ifade etti. Tahkim Kurulu'na silinen 3 puanın iadesi için müracaatta bulunduklarını anlatan Özdemir, geçmiş dönemleri konuşmak istememelerine rağmen, her sabah bu yönetimlerin yaptıklarını cezasını çektiklerini söyledi.

Özdemir, şöyle konuştu: ''Geçmiş yönetimlerin sorunları ile boğuşmaktan bir türlü önümüzü göremiyoruz. Buradan öncelikle Tansel Önder'e sesleniyoruz. Artık Aydınspor'un yakasını bırak, kaçak güreşme. Gel oturup konuşalım. Bu 800 bin YTL alacağını ortadan kaldır. Senin en büyük destekçin olalım. Artık arkamıza bakmak istemiyoruz. Her sabah kulübe geçmiş yönetimlerin yaptıklar yüzünden korku ile geliyoruz.''

Teknik direktör Zora da basında çıkan bazı haberlerin kendisini ve futbolcuları çok üzdüğünü, para problemlerinin olmadığını ifade etti. Yöneticilerin çok iyi niyetli olduğunu belirten Zora,''İdealist bir takımız. Hepimiz kader birliği yaptık. Bizi basın olumlu motive etsin, başka bir şey istemiyoruz. Bazı olumsuz haberler yüzünden çok önemli birkaç futbolcu Aydın'a gelmekten vazgeçti'' dedi.

Kaleci arayışlarının olduğunu dile getiren Zora, Ahmet Yapıcı ile kesin olarak anlaştıklarını kaydetti. Zora, Cumartesi günü, Denizli'de saat 20.00'de Denizlispor ile hazırlık maçı yapacaklarını belirtti.