1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Özal'dan DTSO'ya ziyaret
Özal'dan DTSO'ya ziyaret

Özal'dan DTSO'ya ziyaret

Diyarbakır'da bulunan Ana Partisi Genel Başkanı Ahmet Özal, yardımcıları İrfan Çavuşoğlu ve Nur Gözüküçük ve Diyarbakır İl Başkanı Fikri Yontürk ile birlikte Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

A+A-
Meclis Başkanı Celalettin Birtane,Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Ana Parti heyetine bölge ekonomisi ile ilgili detaylı bilgiler verildi.
 
Bölgede gerçekleştirilen sınır ticareti, sınır kapılarının yetersizliği, özerklik tartışmaları ve çözüm süreci konusunda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan görüşmede kısa bir konuşma yapan Yönetim kurulu Başkanı Ahmet Sayar, Ana Parti Genel Başkanı Ahmet Özal'a yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek, seçim sürecinde de kendilerine başarılar diledi.  
 
Meclis Başkanı Celalettin Birtane ise Merhum Turgut Özal'ın çok değerli bir devlet adamı olduğunu belirterek, gerektiğinde savaşmasını da barışmasını da çok iyi bilen ve Türkiye için gerçekten önemli hizmetleri olan son derece değerli bir insan olduğunu söyledi.
 

HABERE YORUM KAT