1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Oyuncu Kerem Bursin'nin dedesi vefat etti
Oyuncu Kerem Bursin'nin dedesi vefat etti

Oyuncu Kerem Bursin'nin dedesi vefat etti

Sosyal medya bugün Kerem Bursin'in dedesini kaybettiği haberiyle sallandı. Oyuncu ve yapımcı Kerem Bursin, dedesi Ali Günay Birced'ı kaybetti.

A+A-
Şeref Meselesi'nin Yiğit'i Kerem Bursin dedesi Ali Günay Birced'ı kaybıyla yıkıldı. Ali Güney Birced pazartesi günü toprağa verielecek.
 
 
Kerem Bursin kimdir?
 
4 Haziran 1987, İstanbul'da doğan Türk oyuncu ve yapımcı.Hollywood-Türk yapımlarında İngilizce,Türkçe çift dille oyunculuk yapmaktadır.
 
Bürsin Kanal D 'de yayınlanan "Güneşi Beklerken" adlı dizide aynı ismi paylaştığı "Kerem Sayer" ve yüzü deforme ikizi "Güneş Sayer" rolleriyle tanınmıştır. Çağan Irmak filmi Unutursam Fısılda'da müzisyen Erhan'ı canlandırdı. Şeref Meselesi dizisinde "Yiğit Kılıç" karakterini canlandırmaktadır ve aynı karakterle "Ulan İstanbul" dizisinde konuk oyuncu olmuştur.Yapımcı Roger Corman'ın Sharktopus ve Palace of the Damned adlı televizyon filmlerinde, bazı bağımsız filmlerde ve kısa filmlerde rol aldı.
 
Bürsin, İskoçya (Edinburg), Endonezya (Medan, Cakarta), Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi, Dubai),Türkiye (Ankara,İstanbul), Malezya (Kuala Lumpur), ABD (Teksas, Boston, Los Angeles) gibi ülkelerde yaşadı.1999'da on iki yaşındayken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşti.
 
Üniversite eğitimini oyunculuk üzerine alarak Emerson College'nin pazarlama iletişimi bölümünden mezun oldu.ABD genelindeki liseler arası tiyatro yarışmasında en iyi erkek oyuncu seçildi. Ocak 2015 'te ise Mavi Jeans'ın, reklam yüzü oldu .

HABERE YORUM KAT