1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Oya Başar Levent Kırca'yı anlattı!
Oya Başar Levent Kırca'yı anlattı!

Oya Başar Levent Kırca'yı anlattı!

Kırca'yla 15 yıl evli kalan ve rol arkadaşı olan Başar, "biz onu çok sevdik" dedi. Gözyaşlarını tutamayarak canlı yayından ayrıldı.

A+A-

Bir süredir karaciğer kanseri için tedavi gören tiyatro sanatçısı Levent Kırca, 67 yaşında hayatını kaybetti. Kırca'yla 15 yıl evli kalan ve aynı zamanda rol arkadaşlığı yapan Oya Başar NTV canlı yayınına bağlanarak, "Biz onu çok sevdik" dedi. Levent Kırca'nın anlatılmasına gerek olmadığını yaptıklarıyla var olduğunu söyledi. Gözyaşlarına hakim olamayan Başar, özür dileyerek daha fazla konuşamayacağını ifade etti.

Melek Baykal: Çok üzgünüm, çok değerli sanat adamını kaybettik. Allah yakınlarına sevenlerine sabır versin, gerçek bir komedyeni kaybettik o bir okul gibiydi aslında. Çok da Atatürkçüydü, ülkesini çok seven insandı, başımız sağolsun.

Perihan Savaş: Çok iyi bir insandı, benim çocukluk arkadaşım Oya Başar'ın eşiydi. Çok acı günlerimiz de oldu, en acı günümüzde bile bizi güldüren özel bir insandı. Herkesin yanında arkasında duran bir insandı. Ondan öğrendiğimiz çok şeyler oldu. Çok üzgünüm, o bizi çok güldürdü Alllah'ta onu güldürsün. Nur içinde yatsın 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler