1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Oya Aydoğan'ın mirasını açıkladı!
Oya Aydoğan'ın mirasını açıkladı!

Oya Aydoğan'ın mirasını açıkladı!

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan, annesinin bıraktığı mirastan ve onun özel kasasından bahsetti.

A+A-

CANLI YAYINDA KONUŞTU
 
Star TV ekranlarında yayınlanan Seren Serengil ve Deniz Akkaya'nı sunduğu 'Duymayan Kalmasın' programına canlı olarak bağlanan Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan, annesinin bıraktığı mirastan ve onun özel kasasından bahsetti. 
 
BÜLENT ERSOY İLE GERGİNLİK
 
Gurur, telefonla bağlandığı canlı yayında Bülent Ersoy'la olan gerginlikten, annesinin yokluğuna dair pek çok konuda açıklamalarda bulundu.
 
MAHÇUP ETMEYECEK BİRİKİM
 
Annesini özlediğini ama hayatın devam ettiğini söyleyen Gurur Aydoğan, Seren Serengil'in "Annenin yokluğundan sonra maddi anlamda sorun yaşıyor musun?" sorusuna, "Annem beni hayatım boyunca kimseye mahçup etmeyecek derecede birikim bıraktı" şeklinde bir yanıt verdi. 
 
"BUZLARI ERİTECEĞİZ"
 
Bülent Ersoy'un kendisinden telefon beklediğini de sözlerine ekleyen Gurur Aydoğan, en kısa zamanda onu arayarak aralarındaki buzları eriteceklerinin de sinyalini verdi. 
 
"ÖZEL KONUŞMAK İSTERİM"
 
Oya Aydoğan'ın özel kasasını açtığını da canlı yayında açıklayan Aydoğan, program sunucuları Deniz Akkaya ve Seren Serengil'in kasada neler olduğuna dair sorularına, "Bunu özel olarak konuşmak isterim ancak tabi ki mücevherleri vardı ve onlar kasasında duruyordu" şeklinde bir açıklamada bulundu.

HABERE YORUM KAT