1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Otoyola girmeden son istasyon
Otoyola girmeden son istasyon

Otoyola girmeden son istasyon

DÜ'de Diyarbakır Ali Gaffar Okkan Polis Okulu öğrenci ve personellerine “Otoyola Girmeden Son İstasyon” adlı Kişisel gelişim semineri verdi.

A+A-

Dicle Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Yenigün tarafından, Diyarbakır Ali Gaffar Okkan Polis Okulu öğrenci ve personellerine kişisel gelişim semineri verdi.

“Otoyola Girmeden Son İstasyon” adlı Kişisel Gelişim programı, A. Gaffar Okkan Polis okulu spor salonunda düzenlendi. Büyük bir ilgi ve beğeni gören program, 800'ü aşkın yoğun bir katılımcı grubu tarafından izlendi. Gerçekleşen programla ilgili bilgiler veren Öğr. Gör. İbrahim Yenigün, adından da anlaşılacağı üzere buna tam olarak seminer denemeyeceğini, birçok iletişim kanalının aktif olarak kullanıldığı, etkili ve sevilen bir program olduğunu belirtti.

“Bugüne kadar çok sayıda düzenlediğimiz bu programdan, yüksek oranda olumlu geri dönüşler aldık. Bugün de yarınımızın Emniyet mensupları ve idarecileri olacak arkadaşlarımıza; hayata dair önemli mesajları biraz sıra dışı ancak oldukça etkili ve eğlenceli bir metotla paylaşacağız” diyen Yenigün, öğrencilerin okullarını tamamladıktan sonraki süreçte, gerçek hayatta adeta bir otoyola girmiş olacaklarından kendilerine yol göstermek için böyle bir semineri verdiğini söyledi.

Polis adaylarının yaşamlarının daha fazla donanım ve direnç gücü gerektirecek olan bu çağlarında, hayata dair önemli mesajları, artı değer ve donanımları bu program aracılığıyla kendilerine iletmeye çalıştığını ifade eden Yenigün, “Adeta otoyol öncesi bir istasyonda gerekli ihtiyaçlarını tamamlayan yolcular gibi daha emin, dinamik ve motive olmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Ayrıca, şunu da ifade etmek isterim ki, böylesi bir yoğun katılımcı grubuyla birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum” dedi. Seminerin sonunda Polis Okulu yetkilileri teşekkürlerini belirterek, Öğr. Gör. İbrahim Yenigün'e çeşitli armağanlar takdim ettiler.

Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT