1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Otel odasında ölü bulundu
Otel odasında ölü bulundu

Otel odasında ölü bulundu

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde radyoloji tekniksyeni olarak görev yapan 45 yaşındaki Gülay Ertop, önceki gece bir otel odasında ölü bulundu. Polis yetkilileri, Ertop'un yanında intihar notu bulunduğunu belirtti.

A+A-

Diyarbakır'daki bir otelin görevlileri önceki gece polisi arayarak, müşterileri olan bir kadının uzun süre odadan çıkmadığını bildirdi.

Diyarbakır Yenigün gazetesinin haberine göre Bunun üzerine otele gelen polis ekipleri önce odanın kapısını çaldı. Kapının açılmaması üzerine odaya giren polis, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde radyoloji teknisyeni olarak görev yapan Gülay Ertop'un cesedi ile karşılaştı. Otele çağrılan Olay Yeri İnceleme ekipleri, Ertop'un cesedinin bulunduğu odada bir intihar notu buldu.

Oda içinde ilaç kutuları bulan polis yetkilileri, Ertop'un ilaç içerek intihar etmiş olabileceğini söyledi. Ertop'un cesedi yapılan incelemenin ardından Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Hayatını kaybeden Gülay Ertop'un ailesinin Diyarbakır'da yaşamadığı ve kendisinin iki gün önce otele yerleştiği belirtildi. 

HABERE YORUM KAT