1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Orhangazi'den teşekkür var
Orhangazi'den teşekkür var

Orhangazi'den teşekkür var

Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar,Orhangazispor'a gösterilen yakın ilgi ve misafirperverlikten dolayı Diyarbakır halkına teşekkür etti.

A+A-

TARTAR'DAN ÖKTÜREN'E ÖZEL TEŞEKKÜR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'la oynanan maçı izlemek için geldikleri Diyarbakır'da herkese örnek olacak şekilde ağırlandıklarını belirten Tartar,bu davranışı her yerde anlatmaya kararlı olduklarını söyledi. Tartar,”Dışarıda anlatılan Diyarbakır ile bizim yaşadıklarımız çok farklı. Medya çok yanlış bir algı yaratmış. Oysaki Diyarbakır bir medeniyet şehridir. Bunu yaşayarak gördük. Geldiğimiz andan gidene kadar mükemmel bir konukseverlik gördük. Diyarbakırspor eski başkanı Adnan Öktüren ve Büyükşehir Belediyespor yönetimi o kadar çok ilgilendi ki kendimizi bir anda Bursa'da hissettik. İşte sporun özünde bunlar olmalıdır.

Maç sırasında ve maç sonunda da en ufak olumsuzluk yaşamadık. Öktüren'e,Büyükşehir Belediyespor Başkanı Metin Kılavuz ve yönetimine,Diyarbakır halkına teşekkür ediyoruz. Bundan sonra Diyarbakır'ın tanıtım elçisi olacağız. Bu güzellikleri her yerde anlatacağız. Diyarbakır ve Bursa kentileri arasındaki dostluğun pekişmesini sağlayacağız.” dedi.

KILIÇ: 'DİYARBAKIR ÜSTÜNE DÜŞENİ HER ZAMAN YAPIYOR'

Yalova'da yaşayan Diyarbakır Yolspor'un eski futbolcusu Veysel Kılıç da Orhangazispor'un misafir edilmesindeki kusursuzluktan ötürü Diyarbakır halkına teşekkür etti. Kılıç,”Diyarbakırlıyım ama işim gereği yıllardır Yalova'da yaşıyorum. Diyarbakır'daki takımlar Bursa ve o bölgeye geldiğinde elimden geldiği kadar ilgilenmeye çalışıyorum. Orhangazispor'la beraber Diyarbakır'a geldik. Hemşerilerimiz kendilerine yakışanı yaptı. Büyükşehir Belediyespor'a ve Diyarbakırspor eski kulüp başkanı Adnan Öktüren'e gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Spora zaten bunlar yakışır. Gönlümüz her zaman Diyarbakır takımlarıyla beraberdir. İnşallah Büyükşehir Belediyespor 2.Lig'de de başarılara imza atacak. Diyarbakır'a gelen takımların bu şekilde ağırlanması takdire şayandır.” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT