1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. 'Önceliğimiz halka hizmettir'
'Önceliğimiz halka hizmettir'

'Önceliğimiz halka hizmettir'

Kayapınar Belediyesi yaz boyunca yeni yerleşim bölgelerinde asfalt ve kaldırım çalışmalarında çalışan iççilere yemek verdi.

A+A-

Kayapınar Belediyesi 2016 çalışma programında yeni yerleşim bölgelerdeki asfalt ve kaldırım çalışmalarını belirlenen süre içinde tamamlayan Fen İşleri bölümünde çalışan çalışanlarına yemek verdi. Yemeğe Kayapınar Belediyesi Eş Başkanları M. Ali Aydın, Fatma Arşimet, Başkan Yardımcısı Nihat Salmış ve çalışanlar katıldı.

Yemekte konuşan Eş Belediye Başkanı M. Ali Aydın,  “ Yeni yerleşim bölgelerindeki vatandaşlarımızın ulaşımda sorun yaşanmaması için belirlenen programla tüm acil alanlarda asfalt, kaldırım ve yeni yol açma çalışmalarını tamamladık. Tüm çalışma arkadaşlarım çalışma programı kapsamında yüz sıcağında, hatta Ramazan ayında bile büyük bir özveriyle çalışmışlardır. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Bu süre içinde yeni alanlara 80 bin ton asfalt serimi yapılmış, diğer alanlardaki yıpranmış asfalt yolları belediye ait söküm makinesiyle kazılarak, yeni asfalt serimi yapılmıştır.  Aynı şekilde engelli vatandaşlar için yürüme yolu içinde bulunun 80 bin metrekare kaldırım döşenmiştir. Çalışmalarımız halkımızın daha iyi şartlarda yaşaması için devam edecektir” şeklinde konuştu. 

HABERE YORUM KAT