1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Okullar halı sahada kapıştı
Okullar halı sahada kapıştı

Okullar halı sahada kapıştı

Diyarbakır'ın Silvan İlçe Kaymakamlığı tarafından her yıl düzenlenen 'Okullararası halı saha futbol turnuvası' sona erdi.

A+A-

Silvan Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Koordinatörlüğü tarafından gelenekselleşen 'Okullararası halı saha futbol turnuvası' minikler, yıldızlar ve gençler olmak üzere 36 takımın katılımıyla gerçekleştirildi. Halı saha futbol turnuvasının final maçı, gençler kategorisinde Silvan İMKB Anadolu Lisesi ile Silvan Lisesi arasında oynandı. Silvan İMKB Anadolu Lisesi, Silvan Lisesi'ni 3-0 yenerek gençler kategorisinde birinci olurken, Silvan Lisesi ise ikinci oldu. Yıldızlar kategorisinde YİBO birinci olurken, Atatürk İlköğretim Okulu ikinci oldu.
 
KUPALAR VERİLDİ
 
Minikler kategorisinde ise Atatürk İlköğretim Okulu birinci olurken, Silvan İlköğretim Okulu ikinci oldu. Final maçında ilk üçe giren takımlara Silvan Cumhuriyet Başsavcısı Selçuk Yılmaz, Emniyet Müdürü Mustafa Kılıçaslan, Milli Eğitim Şube Müdürü Hejar Eskiyecek, Özel İdare Müdürü Mahmut Baycan, Silvan Lisesi Müdürü Atilla Kızıl tarafından kupaları verildi. Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Koordinatörü Aslan Bakır, turnuvaya katılan bütün takımlara teşekkür ederek, "Silvan ilçemizde her yıl geleneksel olarak düzenlenen halı saha turnuvamıza bu yılda yoğun ilgi gösterildi. Yoğun ilgi bizleri memnun etmektedir. Bundan sonrada bu tür etkinliklerimiz devam edecektir. Katkı sunan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT