1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Okullar arası spor turnuvası sona erdi
Okullar arası spor turnuvası sona erdi

Okullar arası spor turnuvası sona erdi

Bağlar Belediyesi Spor Kulübü tarafından Bağlar ilçesi sınırları içerisinde bulunan İlkokullar arasında düzenlediği futbol turnuvası sona erdi.

A+A-
12 takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvanın şampiyonu Fatih İlköğretim Okulu oldu.
Fatih İlköğretim Okulu şampiyon oldu.
 
 
Toplam 12 okulun katıldığı futbol turnuvasında Alipınar İlköğretim Okulu ile Fatih İlköğretim Okulu finale kalmayı hak eden iki takım oldu. Belediyeye bağlı Alipınar Spor tesislerinde oynanan final maçına Bağlar Belediyesi Eş Başkanı Birsen Kaya Akat ile Eş Başkan Yardımcısı Murat Satıcı da katıldı. Zorlu geçen maçta Fatih İlköğretim Okulu Alipınar İlköğretim Okulu'nu 3- 1 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu. Bütün okulların spor masraflarının belediye tarafından karşılandığı turnuva'da finali oynayan her iki takıma Bağlar Belediyesi yazılı madalya ve plaket verildi. Belediye aynı zamanda turnuvaya katılan diğer bütün okullara da forma ve top hediye etti.
 
 
Turnuvaya katılan Mevlana Halit İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Seda Cengiz, yaptığı değerlendirmede, öğrencileri adına Bağlar Belediyesi'ne teşekkür ettiğini belirterek, çocuklar için yapılan her etkinliğin önemli olduğunu kaydetti. Cengiz, “Çocuklarımızın yaşadığı heyecan bizleri mutlu ediyor. Sporsal aktivitelerde neler yapabileceklerini görmeleri önemli. Bizde okul olarak turnuvayı sonuna kadar destekledik” dedi.
 
 
(Özgür Haber)

HABERE YORUM KAT