1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Öktüren'den İşadamlarına Teşekkür
Öktüren'den İşadamlarına Teşekkür

Öktüren'den İşadamlarına Teşekkür

Diyarbakırspor'un Adana ve Eskişehir'deki deplasman masraflarını 3 iş adamının karşılayacak olması maddi yönden sıkıntı içerisinde olan kulüpte memnuniyet yarattı.

A+A-

Kulüp Başkanı Adnan Öktüren,bugün Adanaspor ile Adana'da oynayacakları karşılaşmanın masraflarının Diyarbakırlı iş adamı Celal Mermertaş ve Siirtli iş adamı Cesim Korkmaz tarafından karşılanacağını,Çarşamba günü Eskişehirspor'la deplasmanda oynayacakları Fortis Türkiye Kupası maçı masraflarının ise Diyarbakırlı iş adamı ve Diyarbakırspor eski 2.Başkanlarından Abdullah Atik tarafından üstlenildiği bilgisini verdi.

Her 3 işadamına da teşekkür eden Öktüren,"Yerinde,kaliteli ve gelecek yılların Diyarbakırspor'un oluşturacak transferlerden kurulu bir kadro kurduğumuza inanıyoruz. Bu kadronun başarılı olabilmesi için maddi ve manevi desteğe ihtiyaç vardır. Bu iş gönül işidir,kimseye zorla yardım yaptıramazsınız. Deplasman masraflarının karşılanması halinde kulüp önemli bir yükten kurtulacaktır.

Diyarbakırspor'a karşı sevgilerini ve gönül bağlarını ortaya koyarak iki deplasmanımızın masraflarını üstlenen iş adamlarımız Celal Mermertaş,Cesim Korkmaz ve Abdullah Atik'e teşekkür ediyoruz. Takımımızın elde edeceği başarılarda bu değerli insanların da katkısı olacak. Diğer iş adamlarımızdan da bu konuda beklentilerimiz var. Herkes yapabileceği katkıyı yapsın ve el birliğiyle Diyarbakırspor'u hak ettiği yere taşıyalım" ifadelerini kullandı.