1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Öktüren Nihat Özdemir'e Teşekkür etti.
Öktüren Nihat Özdemir'e Teşekkür etti.

Öktüren Nihat Özdemir'e Teşekkür etti.

Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Adnan Öktüren'den Fenerbahçe 2.Başkanı Nihat Özdemir'e büyük teşekkür. Başkan Öktüren,Diyarbakırlı iş adamı ve Fenerbahçe 2.Başkanı Özdemir'in gelecek vaat eden Mithat Yaşar'ın transferinde büyük kolaylıklar sağladığını belir

A+A-

Özdemir'in önceki yıllarda da futbolcu transferleri ve maddi konularda Diyarbakırspor'a destek çıktığını belirten Öktüren,3 yıllık sözleşme imzaladıkları Mithat'ın gelecekte Diyarbakırspor'a büyük yararlar sağlaması halinde bunda en büyük payın Özdemir'e ait olacağını kaydetti.

Öktüren,"Değerli iş adamımız ve büyüdüğümüz Nihat Özdemir'in Diyarbakırspor'a büyük katkıları devam etmektedir. Her yıl kulübümüze maddi konularda katkı sağlamaktadır. Onun sağladığı katkıları ve gösterdiği duyarlılığı her Diyarbakırlı gösterse Diyarbakırspor Türkiye'nin sayılı kulüpleri arasına girer.

Son olarak Mithat'ın transferinde büyük desteği oldu. Bu oyuncunun yetiştirme tazminatı ve bonservis bedelini çözdü. Gelecek vaat eden bu oyuncu inanıyorum ki Diyarbakırspor'a ileride maddi ve manevi çok katkılar sağlayacaktır. İşte o zaman hep sayın Özdemir'i anımsayacağız. Diyarbakır halkı ve Diyarbakırspor camiası adına kendisine yürekten teşekkür ediyorum" dedi.