1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Öğretmenler yemekte buluştu
Öğretmenler yemekte buluştu

Öğretmenler yemekte buluştu

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde öğretmenler, Turgut Özal Mahallesinde bulunan özel bir düğün salonunda Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde organize edilen akşam yemeği ve Müzik Öğretmenleri tarafından hazırlanan müzik dinletisinde bir araya

A+A-

Öğretmenler onuruna verilen akşam yemeğine Kaymakam Dülgeroğlu ve eşi, Garnizon Komutanı Yarbay Dr. Yusuf Küçükbaşol ve eşi, Kulp İlçe Emniyet Amiri Serkan Özarslan ve eşi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Pehlivanoğlu ve eşi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yılmaz Can, Kaymakamlık Özel Kalemi Abdülaziz Tazegül ve diğer daire amirleri katıldı.


İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Kaymakam Dülgeroğlu birer konuşma yaptılar. Akşam yemeğinden sonra yapılan çekilişlerde şanslı ilk beş öğretmene çeyrek altınların ve ilçede görev yapan en kıdemli öğretmene onur plâketinin takdim edildi.


Dülgeroğlu, 30 şanslı öğretmenlere ise ilçenin İpek İplik Fabrikası’nda yoğun ve özverili bir çalışma ile işlenilen ipek kravat, ipek şal ve değişik hediyeler verildi. Daha sonra, Müzik Öğretmenleri’nin oluşturduğu koro tarafından hazırlanan müzik dinletisi ve ardından düzenlenen etkinlikler ile eğlence programı sona erdi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler