1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Öğretim üyeleri Kışanak ve Anlı'yı ziyaret etti
Öğretim üyeleri Kışanak ve Anlı'yı ziyaret etti

Öğretim üyeleri Kışanak ve Anlı'yı ziyaret etti

DİYARBAKIR- Öğretim üyelerinden oluşan bir grup Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gültan Kışanak ve Eşbaşkan Fırat Anlı'yı ziyaret etti.

A+A-

Dicle Üniversitesi öğretim üyelerinden oluşan bir grup Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanları Gültan Kışanak ve Eşbaşkan Fırat Anlı'ya nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.

Büyükşehir Belediyesi protokol salonunda gerçekleşen görüşmede Eşbaşkan Fırat Anlı da, sorunların birike birike kronik hale geldiğini belirterek yeni bir dönemin başladığını belirtti ve herkesin umutlu olduğunu söyledi.

Problemlerin çözümlerine dair umutlarının daha da arttığını ifade eden Anlı, “Tabi her şey umutla olmuyor, çaba da gerekiyor emek de gerekiyor. Biz zorlayacağız, elimizden geleni, yüreğimizden geçeni bugüne kadarki bilgi birikimimiz neyse onun çabası içerisinde olacağız” dedi.

“Nihayetinde hepimiz insanız, hepimizin bir kapasitesi var” diyen Anlı, Diyarbakır'ın insanların kişisel kapasitesini kaldıracak bir şehir olmadığını onun çok ötesinde anlamları bulunduğunu söyledi.

Anlı, “Onun için sizlerin desteği, en başta da eleştirileri, önerileri, değerlendirmeleri bizim için son derece değerlidir” dedi.


Muhabir: MEHMET ÇAKAN
Yayınlayan: Necdet Doğruyol
 

HABERE YORUM KAT