1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Öğrencilere spor ayakkabı ve kıyafet dağıtıldı
Öğrencilere spor ayakkabı ve kıyafet dağıtıldı

Öğrencilere spor ayakkabı ve kıyafet dağıtıldı

DİYARBAKIR- Diyarbakır Valiliği koordinasyonunda, Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Sosyal Destek Programı (SODES) tarafından finanse edilen 'Okullarda Şiddete Son Verelim' projesi kapsamında öğrencilere spor kıyafeti dağıtım töre

A+A-

Diyarbakır'da okullarda şiddete son vermek için başlatılan proje kapsamında Mehmet İçkale İlköğretim Okulu'nda öğrencilere spor kıyafeti dağıtım töreni yapıldı. Törene Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Vali Yardımcısı ve Kayapınar Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Hadi Ağırbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şakir Yaman, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullatif Umut katıldı. Vali Mustafa Toprak, törende yaptığı konuşmada, eğitimin önemini belirtti.

Toprak, “Geleceğinizi güzel kılmak için uğraşıyoruz. Sizlerin iyi bir eğitim alıp sağlam adımlar atmanız gerekiyor. Daha iyi yetişmeniz için bu güzel projelerle hareket ediyoruz. Sizin için ne kadar fedakarlık yapılsa azdır” dedi.
Konuşmaların ardından öğrencilere spor kıyafetleri dağıtıldı. Vali Mustafa Toprak, spor kıyafetlerini öğrencilere vererek öğrencilerle kucaklaştı. Spor kıyafeti dağıtımının ardından Vali Mustafa Toprak, törene katılanlarla birlikte öğretmenler odasında düzenlenen kokteyle katıldı.

HABERE YORUM KAT