1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. O ses yarışmacısı Özgür Hasar, Murat'ı 'Boz'du
O ses yarışmacısı Özgür Hasar, Murat'ı 'Boz'du

O ses yarışmacısı Özgür Hasar, Murat'ı 'Boz'du

O Ses Türkiye Türkiye yarışmasında yarışmacı anlattı, Murat Boz şok oldu.

A+A-

Ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye'de dün akşam herkesi şaşırtan bir diyalog gerçekleşti. Yarışmacı Özgür Hasar, kız arkadaşına inat Murat Boz'u seçmeyeceğini açıklayınca jüri ve seyirci şok oldu.

Hasar , neden Murat Boz'u seçmediğini anlatınca salonu gülmekten kırıp geçirdi. Hemşire olan sevgilisini ve arkadaşlarını baygın baygın laptopa baktığını ve bunun çok ders çalışmaktan olduğunu zanneden Hasar, aslında kızların Murat Boz'un klibini izlediğini söyledi. O an yakışıklı sanatçıyı çekemediğini söyleyen yarışmacı sevgilisine” Ne buluyorsunuz Murat Boz'da” demesi üzerine tüm salon kahkahaya boğuldu.

Bu sözlerin üzerine Boz, yarışmacı Çelik'e dönerek” Ne buluyorsunuz dediysen sıkıntı var” dedi. Bu sözlerin ardından Murat Boz ve Özgür Hasar arasında tatlı sert atışma başladı. Hasar hikayesine devam ederek” O gün Allah'a dua ettim. İnşallah O Ses Türkiye yarışmasına katılırım, Murat Boz'u kendime döndürürüm, Hem onların inadına hem de Murat Boz'un inadına gidip de Hadise'yi seçmem mi dedim” diyerek jüri ve salonu tekrar gülmekten kırdı geçirdi. Acun Ilıcalı söze girerek aslında bunun başarı hikayesi olduğunu söyledi ve yarışmacıyı tebrik etti.

Öte yandan Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkısını seslendiren Özgür Hasar, sesini beğenen Gökhan/Hakan, Hadise ve Murat Boz arasından Gökhan/Hakan'ı grubunda yer almayı seçti.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler