1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. O Hayat Benim'de neler olacak?
O Hayat Benim'de neler olacak?

O Hayat Benim'de neler olacak?

FOX TV'nin sevilen dizisi O Hayat Benim bu hafta 67. bölümü ile ekrana gelecek. Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi geçtiğimiz hafta yeni bölüm yayınlamamıştı. Peki O Hayat Benim 67. yeni bölüm fragmanında neler oluyor? İşte merak edilenler..

A+A-

O Hayat Benim son bölüm ile herkesi ekrana kilitledi. Pazar akşamı yayınlanan 66. bölümde yaşananları sizler için derledik. O Hayat Benim 67. yeni bölümü  fragmanı yayınlandı. Bu hafta seçim nedeniyle yeni bölüm yayınlamayan O Hayat Benim 67. bölümü 8 Kasım Pazar günü izleyici ile buluşacak.
 
Bahar ve Efsun sonunda büyük yüzleşmelerini yaşarlar. Bu yüzleşme sonrası ikisinin de hayatı eskisi gibi olmayacaktır. 
 
Bahar konağa dönme kararı alırken Efsun da konağa geri dönme şansını yakalamak için planını hayata geçirir. Zeynep ve Arda yakınlaşması ise sonradan Zeynep’in çok üzüleceği bir boyuta geçer. 
 
Fulya ve Hasret arasında ki kavganın da kıvılcımları ateşlenir. Kimse için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır ve bu sefer herkes kozlarını daha sert oynuyordur.
 
O HAYAT BENİM 67. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Efsun yaptıklarının bedelini çok ağır ödemeye devam ediyordur. Hapishanede yaşadığı her şey sonradan Efsun’u dönülmez bir yola sokacaktır. Her zaman hayatında önemli bir yer tutan Bahar artık Efsun için bir düşman haline gelecektir.
 
Bahar ise boşlukta gibidir. Yaşadığı acılar Bahar’ı git gide yalnızlaştırıyordur. Ortada bir çocuk olması gerçeğini Ateş’e olan aşkını bitirmeyecektir ama bunu kabullenmek de Bahar için çok zor olacaktır. Bahar tüm bunlarla boğuşurken kendisine yaklaşmakta olan tehlikenin farkında bile değildir. 

HABERE YORUM KAT