1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. O Hayat Benim'de Bahar'a ne olacak?
O Hayat Benim'de Bahar'a ne olacak?

O Hayat Benim'de Bahar'a ne olacak?

FOX TV'nin sevilen dizisi O Hayat Benim 65. bölümde heyecan dorukta. Pazar akşamı ekrana gelecek yeni bölümde Efsun hapiste zor günler geçirirken Bahar'a olan düşmanlığı artıyor. Bahar ise büyük bir tehlikede. O Hayat Benim 65. bölüm fragmanı .

A+A-

Efsun yaptıklarının bedelini çok ağır ödemeye devam ediyordur. Hapishanede yaşadığı her şey sonradan Efsun’u dönülmez bir yola sokacaktır. Her zaman hayatında önemli bir yer tutan Bahar artık Efsun için bir düşman haline gelecektir. 
 
Bahar ise boşlukta gibidir. Yaşadığı acılar Bahar’ı git gide yalnızlaştırıyordur. Ortada bir çocuk olması gerçeğini Ateş’e olan aşkını bitirmeyecektir ama bunu kabullenmek de Bahar için çok zor olacaktır. Bahar tüm bunlarla boğuşurken kendisine yaklaşmakta olan tehlikenin farkında bile değildir…
 
O HAYAT BENİM 65. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
O HAYAT BENİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Efsun, Bahar’ın kendisini affettiğini düşünüp ona sığındığı sırada yakalanır. Efsun artık yaptıklarının bedelini ödeyecektir. Ancak ödeyeceği bedel çok ama çok ağır olacaktır. 
 
Bahar için ise her şey üst üste gelmeye devam ediyordur. Ateş bir oğlu olduğu gerçeğini istemeyerek de olsa Bahar’dan saklamıştır ama gerçekler önünde sonunda ortaya çıkmaya mahkûmdur. Bahar bu zor gününde kendisine sahip çıkan anne ve babasını sonunda kabul edecek midir?

HABERE YORUM KAT