1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. O Hayat Benim sezon finali nefes kesti
O Hayat Benim sezon finali nefes kesti

O Hayat Benim sezon finali nefes kesti

Fox Tv'nin sevilen dizisi O Hayat Benim 60. bölümü ile ekrana geldi. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan dizide heyecan dolu bir sezon finali izleyiciyi karşıladı. Peki O Hayat Benim sezon finalinde neler oldu? İşte izleyemediğiniz ayrıntılar..

A+A-

O Hayat Benim sezon finali ile ekrana ara verdi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı O Hayat Benim 60. bölümde seyirci sürpriz gelişmelerle karşı karşıya kaldı. İşte O Hayat Benim son bölümde yaşananlar..
 
Konağın bahçesinde Yusuf Erkıran’ın cesedi bulununca, Mehmet Emir ve Hülya zan altında kalırlar. Gelişmeler Gelincik yokuşunda yaşayanlarda şok etkisi yaparken, Bahar’ın cinayet ile ilgili olarak polise gitmesinden çekinen Sultan, akıllara durgunluk veren bir önlem alır. 
 
Oysa Bahar ve Ateş’i bekleyen çok daha büyük bir sorun vardır. Mehmet Emir ve Hülya cinayet zanlısı olarak hakim karşısına çıkarılırlar. Efsun, hastalığı sırasında kendisini iyileştirmek için servetini feda etmiş olan Mehmet Emir’in cinayetle suçlanmasına, hüküm giymesine göz mü yumacaktır, yoksa gerçekleri itiraf mı edecektir?
 
O HAYAT BENİM SEZON FİNALİ FRAGMANI
 

 
 
Son bölümde neler olmuştu?
 
Sakine, başına gelen tüm talihsizlikleri Yusuf Erkıran’ın ruhunun huzur bulmamasına bağlayınca Mehmet Emir’in telesekreterine ihbarda bulunur ve daha büyük talihsizliklerin kapısı açılmış olur. Şimdi hem Efsun ve ailesini, hem de konağın sahibi Mehmet Emir’i çok zor günler beklemektedir. 
 
Sultan ve Efsun cesedin yerini değiştirmek isterken işler daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Oysa henüz yaşanacak en büyük talihsizlik sırada beklemektedir. Hülya, abisi Mehmet Emir’i korumak için boyundan büyük işlere kalkışıp cesetten kurtulmak isteyince eve gelen polisler onu korkunç bir halde bulurlar.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler